Spin Master TLAPKOVÁ PATROLA: LESNÍ TLAPKY - figurky CHASE A TRUCKER s doplňkem

Vytvořte si vlastní Tlapkovou patrolu: Dobrodružství Tlapek z džungle s Chasem a Trackerem a jejich tygřím kamarádem! 
EAN: 0778988503355
Kód 1: 106068629
339 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Související produkt

Vytvořte si vlastní Tlapkovou patrolu: Dobrodružství Tlapek z džungle s Chasem a Trackerem a jejich tygřím kamarádem! Chase, Tracker a tygr měří přes 5 cm a vypadají stejně jako v seriálu! Až přijde čas na vzrušující záchrannou akci, připevněte síťový projektil k tygřímu ocasu a natáhněte ocas do správné polohy. Pak stiskněte tlačítko pro vystřelení a zachraňte situaci! Použijte svou představivost a sehrajte své oblíbené epizody z Tlapkové patroly: Tlapky z džungle nebo vytvořte zcela nové mise!

Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola posbírejte všechny hračky: Tlapky z džungle a Tlapková patrola ve velkofilmu, jako například úžasné velitelství letadlové lodi a všechny speciální edice hraček, figurek, hracích sad Tlapkové patroly pro dívky a chlapce: Mocné Tlapky, Vodní Tlapky a velká vozidla (každé se prodává zvlášť).

S předškolními hračkami Tlapkové patroly může dítě zapojit svou představivost a rozvíjet své motorické dovednosti hraním si, zatímco prožívají oblíbené momenty ze seriálů. Užijte si nekonečná tlapkózní dobrodružství se sadou figurek Chase, Trackera a Tygra z džungle!

Rozměry balení: 19 x 20,3 x 5,7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám