Spin Master Tlapková patrola: Lesní tlapky - tematické vozidlo - Tracker

Trackerovo vozidlo se dokáže transformovat do záchranného režimu vytažením ocasu nahoru a zatlačením na odpalovací zařízení, čímž se odkryje vystřelovač. 
EAN: 0778988490631
Kód 1: 106067762
495 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Související produkt

Trackerovo vozidlo se dokáže transformovat do záchranného režimu vytažením ocasu nahoru a zatlačením na odpalovací zařízení, čímž se odkryje vystřelovač. Poté stisknutím odznaku Tlapkové patroly povytáhněte vozidlo nahoru, abyste dokončili proměnu! Nabijte vystřelovač, stiskněte tlačítko pro odpálení a zlikvidujte všechny překážky!

Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola posbírejte všechny hračky: Tlapky z džungle a Tlapková patrola ve velkofilmu, jako například úžasné velitelství letadlové lodi a všechny speciální edice hraček, figurek, hracích sad Tlapkové patroly pro dívky a chlapce: Mocné Tlapky, Vodní Tlapky a velká vozidla (každé se prodává zvlášť). S předškolními hračkami Tlapkové patroly může dítě zapojit svou představivost a rozvíjet své motorické dovednosti hraním si, zatímco prožívají oblíbené momenty ze seriálů.

Užijte si nekonečná tlapkózní dobrodružství s Tracker a jeho opičím vozidlem Tlapek z džungle!

  • Rozměry balení: 23,2 x 23 x 10 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám