Spin Master Tlapková patrola: Základní vozidla - Trucker

Tlapková patrola vyráží do akce ve svých záchranných vozidlech! Přidejte se k Trackerovi na akčních misích s jeho džunglím vozidlem! 
EAN: 0778988507919
Kód 1: 106069071
369 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Tlapková patrola vyráží do akce ve svých záchranných vozidlech! Přidejte se k Trackerovi na akčních misích s jeho džunglím vozidlem! Když dojde k potížím, umístěte Trackera (včetně figurky) na sedadlo řidiče a vyrazte na pomoc s opravdovými funkčními koly! S autentickými detaily a realistickými prvky, milovaná tlapka z džungle z Tlapkové patroly a jeho terénní vozidlo přináší úžasnou Tlapkovou patrolu k životu. Tracker a jeho vozidlo jsou ekologicky vyrobené a jsou minimálně z 67 % z recyklovaného plastu!

Spojte se s ostatními tlapkami a jejich záchrannými vozidly (prodávána jednotlivě) a pomozte zachránit den v Adventure Bay! Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola posbírejte všechny hračky Tlapkové patroly ve filmu, jako například úžasné velitelství letadlové lodi a všechny speciální edice hraček, figurek, hracích sad Tlapkové patroly pro dívky a chlapce: Mocné Tlapky, Vodní tlapky a velká vozidla (každé se prodává zvlášť).

Užijte si nekonečné Tlapkózní dobrodružství se svým oblíbeným štěněcím hrdinou v jejich charakteristickém vozidle!

Rozměry balení: 19,3 x 20,6 x 9,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám