Spin Master Tlapková patrola: Základní vozidla - Zuma

Tlapková patrola vyráží do akce ve svých záchranných vozidlech! Připojte se k Zumovi na akčních misích s jeho vznášedlem! 
EAN: 0778988507513
Kód 1: 106069048
369 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Tlapková patrola vyráží do akce ve svých záchranných vozidlech! Připojte se k Zumovi na akčních misích s jeho vznášedlem! Když dojde k potížím, umístěte Zumu (včetně figurky) na sedadlo řidiče a vyrazte na pomoc s opravdovými funkčními koly a vrtulemi, které se točí! S autentickými detaily a realistickými prvky, milovaný pobřežní záchranář Tlapkové patroly a jeho vozidlo přináší úžasnou Tlapkovou patrolu k životu. Zuma a jeho vozidlo jsou ekologicky vyrobené a jsou minimálně z 68 % z recyklovaného plastu!

Spojte se s ostatními tlapkami a jejich záchrannými vozidly (prodávána jednotlivě) a pomozte zachránit den v Adventure Bay! Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola posbírejte všechny hračky Tlapkové patroly ve filmu, jako například úžasné velitelství letadlové lodi a všechny speciální edice hraček, figurek, hracích sad Tlapkové patroly pro dívky a chlapce: Mocné Tlapky, Vodní tlapky a velká vozidla (každé se prodává zvlášť).

Užijte si nekonečné Tlapkózní dobrodružství se svým oblíbeným štěněcím hrdinou v jejich charakteristickém vozidle!

Rozměry balení: 19,3 x 20,6 x 9,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám