Spin Master HATCHIMALS - Hrací sada DUHOVÝ SVĚT / líhnutí ve vodě

Hrajte si, nechte zvířátka vylíhnout a pečujte o ně s hrací sadou Hatchimals Alive Hatchi-Nursery!
EAN: 0778988488829
Kód 1: 106067631
1 145 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Hrajte si, nechte zvířátka vylíhnout a pečujte o ně s hrací sadou Hatchimals Alive Hatchi-Nursery! Díky vaší lásce a péči postavičky Hatchimals Alive ožijí novým způsobem. Tato zábavná hrací souprava obsahuje kouzelný multifunkční poklop se čtyřmi vajíčky pro samostatné líhnutí, ze kterých se zvířátka vylíhnou po aktivaci vodou! Umístěte vajíčka do bazénu, vyndejte dudlíky, naplňte obláček vodou a nakloňte jej tak, aby z něj voda tekla po duhové skluzavce. Během několika vteřin prorazí vajíčka čtyři rozkošní Hatchimals!

Objevte 13 doplňků a prozkoumejte Hatchi-Nursery. Otevřete ledničku, vyndejte láhev a nakrmte Hatchimals v sedačce, vylezte po žebříku do herny a hrajte si s kostkami nebo na skluzavce! Otevřete zásuvku pro rychlé převlečení a schovejte postavičku pod deku na spaní!

Sbírejte další postavičky Hatchimals Alive (prodávají se samostatně), aby se v bazénu vylíhly! Hračky Hatchimals pro děti se skvěle hodí pro všechny, kdo mají rádi sběratelské předměty, figurky, malé hračky, panenky a domečky pro panenky. Skvělý dárek k narozeninám a Vánocům i při jakékoliv jiné příležitosti.

  • Rozměry hrací soupravy jsou přibližně 25 cm (v) x 40 cm (š) x 20 cm (d)

  • Rozměry balení: 28 x 35,5 x 13,5 cm

Po hře vše důkladně vysušte. Přiveďte Hatchimals k životu s hrací sadou Hatchimals Alive Hatchi-Nursery!

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Hatchimals
Věk: Od 3 let
Načítám