Efko Pytlíczech - Motanice - kontaktní pohybová hra do kapsy

Společenská hra se šňůrkami v designovém pytlíku, který se vejde do každé kapsy. Podaří se vám rozplést vaši zašmodrchanou skupinku vzájemným prolézáním mezi sebou?

EAN: 8592168548507
Kód 1: 54850
Kód 2: 54850EFK
199 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Společenská hra se šňůrkami v designovém pytlíku, který se vejde do každé kapsy. Podaří se vám rozplést vaši zašmodrchanou skupinku vzájemným prolézáním mezi sebou? Hra pro 3-6 osob prolomí ledy i mezi největšími introverty. 

Připravte se na bláznivou kontaktní hru s provázky, která vám zamotá nejen hlavu, ale i vaše těla! Jste připraveni na skutečnou výzvu? Vaším úkolem bude rozplést vaši zašmodrchanou skupinku prolézáním mezi sebou a přitom si dávat pozor, abyste nikdy za žádnou cenu nepustili ani jeden konec šňůrky.

Hra pro 3 - 4 hráče všech generací, ideální na dovolenou, tábor, výpravu nebo jakoukoli párty. Motanice je totiž skvělý způsob, jak rozproudit zábavu tam, kde začíná uvadat. Buďte připraveni na smích, zábavu a možná i trochu zmatku. Ale nezapomeňte: držet se šňůrky je otázkou cti! Čtyři metrové různě barevné provázky zakončené dřevěnou kuličkou se hravě vejdou do designového bavlněného pytlíku dekorovaného ilustrací designérky a cestovatelky Táni Sekerkové.

… a jaký zažítek vypráví Tánina ilustrace mořských ježků a hvězdic?

  • Na Čile je nádherné to, že se ráno můžete probudit v horách ve výšce přes 4 000 m n. m. v –10 °C a večer pozorovat západ slunce u moře v +35 °C. Přesně tohle se nám včera povedlo. Bylo to perfektní a nečekané. Nečekaně krásné. Ráno jsme se pak před dalším přesunem, šli projít po pláži, která byla plná mušlí, kamínků a slunečních paprsků.

Obsahuje:

  • designový bavlněný pytlík s praktickou gumičkou na uzavírání

  • 4 různě barevné bavlněné provázky zakončené dřevěnými kuličkami pro lepší úchop

  • návod

Hra je určena pro 3 - 4 hráče od 10 let.

Doba hraní: 15 minut

Obtížnost: snadná

Balení: 1 ks
Typ hry: Cestovní, Párty hry
Věk: Od 10 let
Načítám