Efko Pytlíczech - Tangram srdce - dřevěné hlavolamy do kapsy

Tento hlavolam bude vaše srdcovka :-) Z 9 dřevěných dílků můžete složit svícen, myšku nebo třeba právě srdce a spoustu dalších obrázků. Stačí jen Tangram přibalit do batůžku a vyrazit tam, kam vás zrovna srdce táhne.

EAN: 8592168548477
Kód 1: 54847
Kód 2: 54847EFK
199 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Související produkt

Tangram je dřevěný hlavolam, který můžete skládat do různých obrazců buď dle předlohy nebo podle vaší fantazie. Navrhli jsme jej tak, aby na cestách nezabral moc místa. Díky originálnímu designu se jistě stane i pěkným dárkem. 

Tento hlavolam bude vaše srdcovka :-) Z 9 dřevěných dílků můžete složit svícen, myšku nebo třeba právě srdce a spoustu dalších obrázků. Stačí jen Tangram přibalit do batůžku a vyrazit tam, kam vás zrovna srdce táhne. Hlavolam přijde vhod, když čekáte na úpatí hory na zlepšení počasí či na nádraží na zpožděný vlak :-)

Věděli jste, že Tangram je již 4000 let starý hlavolam? Vznikl prý v Číně při rozbití čtvercové dlaždice. S tím naším můžete potrápit svou hlavu skládáním různých obrazců zobrazených na přiložených kartičkách. Když se to nedaří, nevadí. Na rubu kartičky naleznete nápovědu, která vás povede správným směrem. Také můžete zkusit svou fantazii a vytvářet obrázky úplně nové.

Dřevěné dílky, kartičky i návod najdete v praktickém bavlněném pytlíku, na kterém naleznete kresbu cestovatelky a designérky Táni Sekerkové.

… a kam vede její cesta na ilustraci?

  • Dnes se už nadmořská výška začíná projevovat. Jdeme pomaleji a děláme si častější pauzy. Cítím se ale lépe než včera, protože mě tak nebolí nohy. I přes tu všechnu únavu se mi tady začíná líbit čím dál víc. Dnes máme míjet různá posvátná místa a zítra bychom se měli dostat velmi blízko nepálsko-tibetským hranicím.

Obsahuje:

  • designový bavlněný pytlík s praktickou gumičkou na uzavírání

  • dřevěný hlavolam 120 x 120 mm (rozměr složeného srdce)

  • 20 oboustranných kartiček 50x50 mm s předlohou/nápovědou

  • návod

Tangram Srdce lze kombinovat i s Tangramem Čtverec a vytvářet tak větší kreativní obrazce.

  • Hra je určena pro 1 a více hráčů od 10 let.

  • Doba hraní: 15 minut

  • Obtížnost: snadná

Vyrobeno v České republice.

Balení: 1 ks
Materiál hlavolamu: Dřevěné
Typ hry: Cestovní, Logické
Věk: Od 10 let
Načítám