LEGO Ninjago 71803 - Arin a útok draka

Děti od 6 let se stavebnicí Arin a útok draka z kostek Lego znovu prožijí své oblíbené scény z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání.
EAN: 5702017565538
Kód 1: 2271803
Kód 2: 71803LEG
199 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 6 let se stavebnicí Arin a útok draka z kostek Lego znovu prožijí své oblíbené scény z 2. řady televizního seriálu Ninjago Dračí povstání. Malí stavitelé si tuto první akční hračku draka Lego Ninjago přímo zamilují – sklopí zlatýocas draka a budou sledovat, jak se vrhá do velkolepých bitev. Součástí stavebnice jsou 2 minifigurky: Drak Arina s katanou a schopností sedět na hřbetu modelu draka a válečník s vlčí maskou s vlastním mečem. Děti se vrhnou do napínavých soubojů mezi f igurkami nindžů a získají sytě zelený dílek dračí síly, který se ukrývá v otevírací tlamě žlutého draka.

  • Akční model draka měří přes 2 cm na výšku, 18 cm na délku a 18 cm na šířku

  • Počet dílků: 27

V dalších fantastických stavebnicích z řady Lego Ninjago (prodávají se samostatně) s nindžovskou tematikou najdete robotické obleky, vozidla achrámy a děti si užijí hodiny zábavného hraní se svými oblíbenými hrdiny. Aplikace Lego Builder vám a vašemu dítěti ukáže snadnou a intuitivní cestu stavitelským dobrodružstvím.

Už od roku 1958 přizpůsobují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňujé globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19 x 22 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 27
Věk: Od 6 let
Načítám