LEGO Disney 43215 - Kouzelný domek na stromě - 100. let Disney

Inspirujte děti od 7 let k hodinám kreativního hraní se stavebnicí Lego Disney Kouzelný domek na stromě.
EAN: 5702017424828
Kód 1: 2243215
Kód 2: 43215LEG
3 745 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Inspirujte děti od 7 let k hodinám kreativního hraní se stavebnicí Lego Disney Kouzelný domek na stromě. Součástí je dvoupatrový dům na stromě, vodopád, lanová dráha, 13 minipanenek Lego a spousta doplňků a inspirativních funkcí, jako například skrytá jeskyně za vodopádem a tajné schodiště v domě na stromě.

Hrdinky z filmového plátna – Minipanenky Lego od Disney včetně Mulan, Pocahontas, Rayi, Vaiany, Tiany, princezny Jasmíny, Mirabel, Elsy, Anny, Alenky, Wendy, Zvonilky a Krásky umožní přehrávat si nikdy nekončící příběhy. Ohromující dárek pro fanoušky princezen od Disney! Tato prémiová sada představuje kreativní dárek pro všechny děti od 7 let, které milují známé postavy, dobrodružství nebo hraní s modely. V této prémiové stavebnici najdete spoustu Disney postav včetně Mulan, Rayi, Elsy, Vaiany, Zvonilky, Alenky, Wendy, Belly, Tiany, Anny, Pocahontas, princezny Jasmíny a Mirabel, a je zábavným dárkem pro Disney fanoušky všech věkových kategorií.

  • Model domku na stromě měří přes 25 cm na výšku, 36 cm na šířku a 13 cm do hloubky a v kombinaci s modelem vodopádu zaručí dlouhé hodiny hraní

  • Počet dílků: 1016

Děti se mohou těšit na nenáročné a intuitivní stavitelské dobrodružství s aplikací Lego Builder. V ní si lze přibližovat a otáčet modely a sledovat postup. Tato stavebnice v dětech podnítí vyprávění příběhů a při hraní s oblíbenými postavami pomůže rozvíjet jejich sebedůvěru. Stavebnice je perfektní pro skupinové hraní a pro ještě více zábavy ji lze kombinovat s dalšími stavebnicemi z řady Lego Disney (prodávají se samostatně).

Díky 13 minipanenkám Lego a 2 nezaměnitelným modelům tato zábavná stavebnice na motivy pohádek s postavami od Disney inspiruje ke kreativnímu hraní a přispívá k rozvoji důležitých dovedností.

Už od roku 1958 splňují dílky Lego přísné standardy a umožňují konzistentní spojování. Dílky Lego vyhovují přísným globálním bezpečnostním standardům.

Rozměry kusového balení: 58 x 38 x 9 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Walt Disney
Počet dílků stavebnice: 1016
Věk: Od 7 let
Načítám