Blackfire Výbušná koťátka: Párty karty

Párty edice hry Výbušná koťátka, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech! "Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu!"
EAN: 0810083045849
Kód 1: EKIEK04NCSSK
659 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Párty edice hry Výbušná koťátka, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech! "Pořádnou párty je potřeba začít ve velkém stylu!" 

Historické okénko:

  • Výbušná koťátka je hra s historicky nejvíce přispěvateli na Kickstarteru. Hru vytvořili Elan Lee (XBOX, ARGs), Matthew Inman (The Oatmeal) a Shane Small (XBOX, Marvel), kteří přepsali historii Kickstarteru, když v roce 2015 na jejich projekt přispělo více než 219 000 backerů (přispěvovatelů). K roku 2023 se prodalo více než 25 miliónů kopií Výbušných koťátek po celé světě. 

O hře Výbušná koťátka:

  • Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne Výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry. Pokud ten hráč nemá kartu Zneškodni, která mu umožní zneškodnit koťátko pomocí laserového ukazovátka, podrbáním na bříšku nebo sendviče s šantou kočičí. Úkolem všech ostatních karet v balíčku je pomoci hráčům držet se Výbušným koťátkům z cesty (nebo je nastrčit do cesty ostatním). 

V čem je tato edice jiná? Toto balení obsahuje pořádnou porci karet (oproti Originální edici také karty s novými efekty), díky kterým si můžete zahrát hru až v deseti lidech!

Obsah balení:

  • 120 karet

  • 1 česká pravidla

Hra je určena pro 2 - 10 hráčů od 7 let.

Doba hraní: 15 minut

Balení: 1 ks
Typ hry: Párty hry, Strategické
Věk: Od 7 let
Načítám