Easy Kids - FLASH MINI NEON - Sada zvýrazňovačů s vůní - 6 neonových barev

Sadou EASY Kids FLASH MINI NEON zvýrazňovačů s vůní uděláte radost nejednomu malému i velkému školákovi. 
EAN: 5905339436870
Kód 1: S943687
42 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 9ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Sadou EASY Kids FLASH MINI NEON zvýrazňovačů s vůní uděláte radost nejednomu malému i velkému školákovi. Zvýrazňovač je neocenitelným pomocníkem každého školáka a studenta, dokonale se osvědčí také v domácnosti nebo kanceláři.

MINI voňavé zvýrazňování! Najít nejdůležitější údaje v poznámkách není zrovna snadné. Díky výrazným neónovým barvám můžete označit části, kterým je třeba věnovat zvláštní pozornost. To, co odlišuje tyto mini zvýrazňovače od ostatních, je použití inovativní technologie, díky které je náplň obohacena o jemnou vůni. Díky tomu se můžete při psaní těšit na příjemnou, svěží vůni. EASY FLASH MINI zvýrazňovače s vůní jsou vyrobeny v 6 různých neonových barvách. Můžete si vybrat tu, kterou máte nejraději, nebo používat několik barev najednou k označení různých částí textu.

Kulatý tvar a vhodná tloušťka těla zajišťují pohodlný úchop. Barva těla odpovídá barvě náplně, což usnadňuje nalezení příslušného zvýrazňovače. Víčko předchází vysychání náplně a náhodnému znečištění v době, kdy zvýrazňovač nepoužíváte. Mini zvýrazňovače jsou dodávaný v praktickém průhledném obalu se zapínáním, který usnadňuje jejich uchovávání a přepravu.

Parametry:

  • 6 neonových barev

  • Náplň: s vůní

  • Hrot: seříznutý

  • Pohodlný kulatý úchop

  • Vhodné pro všechny druhy papíru

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám