Blackfire Marabunta

Kostková zapisovací hra s mravenčí tematikou. Vyšlete své mravence dobývat úrodné regiony a zmocněte se strategických území.
EAN: 3558380113041
Kód 1: ASSCRD01CSSK
455 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Kostková zapisovací hra s mravenčí tematikou. Vyšlete své mravence dobývat úrodné regiony a zmocněte se strategických území. Vaše nová kolonie zabírá rozsáhlé území. Nadešel čas rozšířit dosah, zvýšit počet svých mravenců a shromáždit nalezené bohaté zdroje. V oblasti se však usadila další kolonie, takže se o toto nádherné místo musíte dělit... Buďte zdvořilí, avšak obezřetní a neztrácejte ostražitost. 

Marabunta se hraje v průběhu několika kol. V každém kole se 6 kostek a 1 kartička rozdělí na dvě skupiny. Každý hráč poté vyhodnotí jejich efekty ve skupině, která mu připadne, a to označením různých oblastí na desce teritoria a na hráčské desce. Tímto si hráči rozšiřují teritorium, odemykají nové schopnosti a získávají vítězné body. Na začátku každého kola začínající hráč odhalí vrchní kartičku z hromádky a hodí všemi 6 kostkami. Poté tuto kartičku a kostky rozdělí na dvě skupiny dle svého uvážení. Každou skupinu musí tvořit nejméně 1 herní prvek (kartička nebo kostka). Protihráč si poté vybere jednu z těchto skupin a vyhodnotí efekty vybraných prvků zaznačením na herní desky. Poté, co protihráč vyhodnotí efekty všech prvků ze skupiny, kterou si vybral, začínající hráč stejným způsobem vyhodnotí efekty herních prvků z druhé skupiny. Po vyhodnocení všech efektů obou hráčů kolo končí a začíná nové, v němž je začínajícím hráčem protihráč. 

Vaším cílem je získat co nejvíce vítězných bodů. Toho dosáhnete strategickým rozdělením kostek na dvě skupiny a jejich využitím pro vyslání svých mravenců dobývat nová území, shromažďovat dortíky a získávat nové schopnosti obsazováním bedýnek.

Obsah balení:

  • 1 oboustranná deska teritoria

  • 2 oboustranné hráčské desky

  • 2 mazatelné fixy

  • 6 kostek

  • 8 kartiček

  • česká a slovenská pravidla

Hra je určena pro 2 hráče od 10 let.

Doba hraní: 30 minut

  • Rozměry balení: 13 x 18 x 4 cm

 

Balení: 1 ks
Typ hry: Strategické
Věk: Od 10 let
Načítám