Pexi Knížka rozkládací globus - VESMÍR

JEDINEČNÁ PLANETA - VESMÍR: Rozkládací kniha s pevnými listy ve tvaru globusu na téma Vesmír. Vítejte na JEDINEČNÉ PLANETĚ, kde se vědomosti a zábava spojují do jedinečného celku. 
EAN: 9788089620234
Kód 1: 35PE0074
289 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

JEDINEČNÁ PLANETA - VESMÍR: Rozkládací kniha s pevnými listy ve tvaru globusu na téma Vesmír. Vítejte na JEDINEČNÉ PLANETĚ, kde se vědomosti a zábava spojují do jedinečného celku. Naše originální edice knih ve tvaru rozkládacího globusu vás zavede na cestu kolem světa a vesmíru, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho pokoje.

Co najdete v této sérii knih?

  • 18 stran plných fascinujících informací o naší planetě, jejích kontinentech, oceánech, horských pásem a jejích obyvatelích (lidských i zvířecích) i o vesmíru a jeho dobývání a o neuvěřitelných přírodních úkazech a lidských vynálezech.

  • Průměr 28,5 cm (rozložené): To je dostatečná velikost, aby se naše planeta ve formě knihy stala skvělým stolním doplňkem nebo učební pomůckou.

  • Rozměr 14,3 x 27,2 cm: Pohodlně se vejde do ruky a můžete si s ním prohlížet detaily naší planety.

  • Tato kniha je vhodná pro malé objevitele i první školáčky - pro předškoláky a I. stupeň ZŠ.

Kreativní dekorace:

  • Spojte vnější strany knih suchým zipem a vytvořte si svůj vlastní rozkládací globus. Fantazii se meze nekladou! Můžete dokonce spojit více knih najednou a postavit si vlastní svět. Ať už ji umístíte na polici, stůl nebo do dětského pokoje, JEDINEČNÁ PLANETA bude jistě upoutávat pozornost a inspiraci. Takže, co říkáte? Připraveni na cestu do vesmíru či kolem světa?

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám