LEGO DREAMZzz 71475 - Pan Oz a jeho vesmírné auto

Děti od 8 let se vydají na dobrodružství s úchvatnou stavebnicí Lego DREAMZzz Pan Oz a jeho vesmírné auto, kterou lze sestavit hned dvěma způsoby.
EAN: 5702017584218
Kód 1: 2271475
Kód 2: 71475LEG
609 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 8 let se vydají na dobrodružství s úchvatnou stavebnicí Lego DREAMZzz Pan Oz a jeho vesmírné auto, kterou lze sestavit hned dvěma způsoby. Sada je inspirovaná strhujícím seriálem a děti se s ní vydají na záchrannou akci, při které pomůžou panu Ozovi a Albertovi najít Jaydena, kterého unesl Škleboun.Děti si vyberou, kterou ze 2 variant vesmírné hračky postaví – vesmírné vozítko s chňapacím ramenem, pohyblivou družicí a miniaturním vozítkem, nebo raketoplán se dvěma velkými vystřelovacími děly a miniaturní hračkou raketoplánu. Hrdinové ze světa DREAMZzz, pan Oz a Jayden, přivádějí stavebnici k životu a děti s nimi znovu prožijí své oblíbené scény ze seriálu. Součástí stavebnice jsou také figurky Alberta a Šklebouna s pohyblivými chapadly, kterými omotá minifigurku Jaydena. 

Objevte fantastickou hračku pro děti z řady Lego DREAMZzz, se kterou se děti ponoří do Světa snů plného dobrodružství a setkají se s postavičkami hrdinů.

  • Model raketoplánu měří přes 10 cm na výšku, 17 cm na délku a 15 cm na šířku

  • Počet dílků: 350 

Objevte fantastickou hračku pro děti z řady Lego DREAMZzz, se kterou se děti ponoří do Světa snů plného dobrodružství a setkají se s postavičkami hrdinů. 

Prémiové kostky Lego jsou navrženy tak, aby šly vždy snadno spojovat. Kostky Lego jsou důkladně testovány, aby splňovaly přísné bezpečnostní standardy. 

Rozměry kusového balení: 26 x 19 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: DREAMZzz
Počet dílků stavebnice: 350
Věk: Od 8 let
Načítám