LEGO City 60419 - Policie a vězení na ostrově

Stavebnice Lego City Policie a vězení na ostrově je domovem nejznámějších zločinců ve městě, kteří ale mají jiné plány!
EAN: 5702017583716
Kód 1: 2260419
Kód 2: 60419LEG
2 099 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego City Policie a vězení na ostrově je domovem nejznámějších zločinců ve městě, kteří ale mají jiné plány! S touto úžasnou herní stavebnicí, která obsahuje vězení na útesu plné funkcí a nejrůznějších prvků, vás čekají dobrodružství plná akce. Obsahuje také vrtulník, policejní člun, člun, 3 minifigurky policistů a 4 minifigurky vězňů, a navíc figurky policejního psa a žraloka. Stavebnice s ostrovem vězňů je plná interiérových detailů pro nápadité hraní, včetně řídicí místnosti, odpočívárny pro policisty, vstupní haly, dvora s tajným únikovým poklopem, psí boudy, cely s postelemi a únikového tunelu, který vede do opuštěného dolu, a dále nechybí prádelny pro vězně s nástroji pro útěk z vězení. Mezi další detaily patří přistávací plocha pro vrtulník a skalní stěna s uvolněným kamenem pro výbušný úprk. Obsahuje plakát „Policie pátrá“.

  • Vězeňský ostrov měří 37 cm na výšku, 40 cm na šířku a hluboká je 16 cm

  • Počet dílků: 980

Spojením této stavebnice s ostatními modely z řady Lego City (prodávané samostatně) děti zažijí ještě více zábavy a dobrodružství. Lego City je místem, kde si děti mohou volně užívat svou neomezenou představivost se stavbami, vozidly a obyvateli, což jemotivuje ke stavění, tvoření, prozkoumávání a hraní.

Aplikace Lego Builder dětem představí strhující cestu za stavitelským dobrodružstvím. Umožní jim sledovat postup stavění, přibližovat a otáčet modely ve 3D pro vizualizaci ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 48 x 37,8 x 9,4 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 980
Věk: Od 7 let
Načítám