Revell Gift-Set - Plastikový model raketoplánu James Bond "Moonraker" Space Shuttle

Plastikový model raketoplánu James Bond "Moonraker" Space Shuttle na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 64 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml).
EAN: 4009803056654
Kód 1: 18-05665
Kód 2: 05665
1 115 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Plastikový model raketoplánu James Bond "Moonraker" Space Shuttle na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 64 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml). Model je doporučen pro děti od 12 let. 

Připravte se na průzkum záhad vesmíru s naší modelovou sadou Jamese Bonda 007 Moonraker! Detailní replika přináší legendární vesmírnou loď z "Moonraker - Top Secret" přímo k vám domů. Tato modelová sada je ideální pro pokročilé modeláře, fanoušky Jamese Bonda a každého, kdo miluje vzrušení z náročného projektu. 

 • Obsah balení: Plastikový model (nesestavený), obrázkový, vícejazyčný návod k sestavení, autentické obtisky, plakát, základní barvy (Revell Aqua Color), lepidlo (Revell Contacta Professional Mini), štětec 

Speciální funkce:

 • Stavebnice modelu Moonraker se vyznačuje svými texturovanými povrchy, které pečlivě vytvářejí každý detail originálu

 • S autentickými obtisky inspirovanými filmem a stojanem můžete svůj model hrdě vystavit

Technické údaje: 

 • Měřítko: 1:144

 • Počet dílků: 64

 • Délka: 252 mm

 • Obtížnost: 4

Potřebné barvy (Revell):

 • Hlavní: 302, 371, 301, 05, 90, 09

Originál: 

"Moonraker" hraje ústřední roli ve stejnojmenném jedenáctém filmu o Jamesi Bondovi, v němž vesmírné lodě využívá průmyslník Drax pro projekt ohrožující celé lidstvo. S touto modelovou sadou si můžete znovu vytvořit kousek tohoto legendárního Bondova příběhu u vás doma.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření. Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:144
Typ: Gift-Set
Typ setu: Dárkové
Věk: Od 12 let
Načítám