Revell Gift-Set - Plastikový model auta James Bond "The World Is Not Enough" BMW Z8

Plastikový model auta James Bond "The World Is Not Enough" BMW Z8 na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 70 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml).
EAN: 4009803056623
Kód 1: 18-05662
Kód 2: 05662
1 412 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Součást balení/produktu

Plastikový model auta James Bond "The World Is Not Enough" BMW Z8 na lepení včetně podrobného návodu k jeho sestavení. Dárková sada obsahuje 70 dílků ke slepení, lepidlo, štětec a 6 barviček (5 ml). Model je doporučen pro děti od 10 let. 

Legendární BMW Z8 z filmu Jamese Bonda "The World Is Not Enough" přichází přímo k vám domů v podobě této fascinující stavebnice modelu v měřítku 1:24! S celkovým počtem 70 dílů nabízí tato stavebnice vzrušující výzvu jak pro začátečníky ve stavbě modelů, tak pro zkušené fandy. Ponořte se do světa agenta 007 při navrhování vlastního „Bondova vozidla“ s působivými detaily a autenticitou. 

 • Stavebnice obsahuje vše, co potřebujete k sestavení BMW Z8

 • 70 dílů umožňuje snadnou montáž a zároveň zaručuje vysoce detailní konečný produkt

 • V dárkové sadě najdete také lepidlo, štětce a barvy, aby byl model přesný a realistický

 • Speciálním lákadlem pro skutečné fanoušky Jamese Bonda je originální filmový plakát "Golden Eye", který dodá každé místnosti stylovou atmosféru

 • Tato dárková sada je ideální pro modeláře všech úrovní. Začátečníci si mohou užít snadnou montáž, zatímco pokročilí fandové si užijí výzvu složitosti modelu. 

 • Díky chromovaným dílům, jako jsou vnější zpětná zrcátka a kliky dveří, stejně jako strukturovaný interiér, se model stává skutečným klenotem.

Technické údaje:

 • Měřítko: 1:24

 • Počet dílků: 70

 • Délka: 184 mm

 • Obtížnost: 3

Potřebné barvy (Revell):

 • Hlavní: 378, 01, 91, 99, 302, 09

Originál: 

BMW Z8 z „The World Is Not Enough“ je bezesporu jedním z nejelegantnějších vozidel, které kdy James Bond řídil. Svým dechberoucím designem a technickými vylepšeními si podmanil srdce fanoušků 007. Nyní máte jedinečnou příležitost vlastnit a navrhnout toto legendární vozidlo ve formě modelové stavebnice. Ponořte se do světa špionáže a glamouru, když si vytvoříte vlastní spojení s Jamesem Bondem a jeho příběhem.

Akrylová barva pro modeláře Revell Aqua Color (5 ml) 

 • Návod na použití: Vodou ředitelná akrylová barva. Před použitím barvu dobře promíchejte. Nanášejte štětcem, nebo stříkáním na suchý, čistý povrch. Nehořlavá báze, rychle zasychá – nebarvitelné po 1 hodině, úplně uschne za 2–3 hodiny, podle tloušťky vrstvy. V případě potřeby zřeďte vodou. Použitím nevhodného ředidla se může barva zničit! Čistí se ředidlem Revell Aqua Color Clean. Na stříkání se doporučuje ředění maximálně 20 - 25 %. Štětec a pomůcky ihned po použití vypláchněte vodou. Nádobku po použití pevně uzavřete. Po otevření spotřebujte co nejdříve, barva přístupem vzduchu zasychá. Chraňte před mrazem.

 • Obsahuje: Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

 • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Pozor! Nevhodné pro děti do 8 let. Děti mohou výrobek používat pouze pod dohledem dospělé osoby.

Tekuté lepidlo na plasty Revell Contacta Professional

 • Návod na použití: Vhodné na přesné lepení sestavovaných modelů. Balení s jehlovým aplikátorem. Lepidlo naneste na jednu plochu. Lepené plochy k sobě přitlačte mírným tlakem. Spoj schne 5 - 10 sekund, dokonale vytvrdne do 1 hodiny. Přečtěte a uschovejte. 

 • Varování! Obsahuje: n-Butylacetat. Hořlavá kapalina a páry. Může způsobit ospalost nebo závratě. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Chraňte před teplem/jiskrami/otevřeným plamenem/horkými povrchy. Zákaz kouření. Tento výrobek není hračka!

Balení: 1 ks
Měřítko: 1:24
Typ: Gift-Set
Typ auta: Osobní
Typ setu: Dárkové
Věk: Od 10 let
Načítám