Ravensburger Echoes Ozvěny - Prsten - tajemná audiohra

echoes Prsten - tajemná audiohra.
EAN: 4005556275465
Kód 1: 2427546
269 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

echoes Prsten - tajemná audiohra. Starožitné dědictví uvrhne mladou ženu do neštěstí. Je snad prsten prokletý? Naslouchejte ozvěnám minulosti a odhalte pravdu. Echoes, to jsou napínavé detektivní audiohry pro celou rodinu i partu přátel. Jak dobře dokážete naslouchat zvukům ve svém okolí? Ve hře echoes vyšetřujete záhady za použití svých speciálních schopností. Až budete zkoumat jednotlivé předměty, uslyšíte ozvěny z minulosti – tajemné zvuky a hlasy, které vám umožní odhalit tajnou historii předmětů a seřadit události do správného pořadí.

Aktivujte zvukové nápovědy naskenováním karet. Poslouchejte zvuky a dialogy, které jsou propojené s herním materiálem. Najděte při poslechu všechny indicie, poskládejte je do správného pořadí a vyřešte záhadu.

Ke hře je nutné stáhnout zdarma aplikaci Ravensburger echoes, která je kompletně namluvená v češtině – vypravěč Václav Neužil.

Pro optimální herní zážitek s rozpoznáváním kamery je vyžadováno zařízení s následujícími požadavky: alespoň iPhone 6s s iOS 12.0 nebo novějším / zařízení Android s alespoň Android 7.0 a kompatibilní se službami Google Play pro AR (tyto lze přidat později některá zařízení k instalaci). Pokud zařízení tyto požadavky nesplňuje, lze k přehrávání použít ruční vstup.

  • Level: 2: 

  • Doba hraní: 40 - 60 minut

  • Hra je určena pro 1 - 4 hráče od 14 let

Balení: 1 ks
Typ hry: Logické, Strategické, Párty hry
Věk: Od 14 let
Načítám