Spin Master HARRY POTTER - Samostatné sběratelské MINI figurky

Sbírejte ikonické momenty z filmů o Harrym Potterovi s figurkami Wizarding World Micro Magical Moments! 
EAN: 0778988404683
Kód 1: 106067469
139 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Sbírejte ikonické momenty z filmů o Harrym Potterovi s figurkami Wizarding World Micro Magical Moments! V každé krabičce je jako překvapení jedna 4 cm figurka zpodobňující scénu z prvního filmu o kameni mudrců, průhledná krabička s motivem Bradavic a stojánek. Rozbalte figurku a zjistěte, koho jste dostali. Bude to Hagrid s narozeninovým dortem, Hermiona učící se kouzlo levitace nebo Harry při svém prvním famfrpálovém zápasu?

Z prvního roku je k dispozici 15 filmových momentů (prodávají se samostatně)! Každá figurka Micro Magical Moments obsahuje rozkošné detaily, které vdechují oblíbeným postavám z Harryho Pottera život i v malém měřítku. Postavičku můžete vystavit na stojánku, v krabičce nebo samostatně. Průhledné krabičky lze spojit dohromady, takže si můžete postavit vlastní jedinečné vitríny a scény ze světa kouzel!

Hračky ze série Wizarding World Harry Potter jsou nezbytným dárkem pro fanoušky a pro děti, které mají rády miniaturní figurky, sběratelské předměty, kouzelné hůlky, akční figurky a doplňky k nim. Jsou skvělým dárkem k narozeninám i k Vánocům. Doplňte svou sbírku o všechny minifigurky Micro Magical Moments!

  • Nejde objednat konkrétní varianta. Jakou figurku najdete bude překvapení!

  • Rozměry balení: 8,5 x 6 x 4,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Věk: Od 6 let
Načítám