Spin Master Tlapková patrola ve velkofilmu - Mini figurky

Připravte se na vzrušující překvapení, až si rozbalíte figurky psí čety Pup Squad ze světa Tlapkové patroly! Kterou si pořídíte? Každá z figurek psí čety je samostatně zabalená a patří k ní 3 originální samolepky Tlapkové patroly. 
Zboží je dodáváno v asortu. Chcete-li konkrétní variantu, napište nám to při objednávce do poznámky.
EAN: 0778988600412
Kód 1: 106067087
95 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Připravte se na vzrušující překvapení, až si rozbalíte figurky psí čety Pup Squad ze světa Tlapkové patroly! Kterou si pořídíte? Každá z figurek psí čety je samostatně zabalená a patří k ní 3 originální samolepky Tlapkové patroly. Každý pejsek měří necelých 5 centimetrů a skvěle se vejde do dlaně nebo do kapsy! Vezměte si je kamkoli s sebou a můžete zažít vzrušující hry i na cestách! Každý pejsek z Tlapkové patroly je oblečený v autentické uniformě z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu s propracovanou srstí, takže vypadají stejně jako na velkém plátně (prodávají se samostatně)!

S hračkami ze světa Tlapkové patroly může dítě při hraní rozvíjet svou představivost a motorické dovednosti a zároveň prožívat své oblíbené scény z filmu! Pro ještě zábavnější a napínavější mise inspirované seriálem Tlapková patrola sbírejte všechny hračky z filmů o Tlapkové patrole, jako je například úžasná velitelská letadlová loď, a všechny hračky ze speciální edice Tlapkové patroly pro holky a kluky, jako jsou figurky a hrací sady Mighty Pups, Aqua Pups a Big Truck Pups (každá se prodává samostatně), a užijte si nekonečná dobrodružství s oblíbenými psími hrdiny z filmu Tlapková patrola: ve velkofilmu, se závodníky Pup Squad Racers!3

  • Mix druhů (dle skladové dostupnosti)

  • Rozměry: 5 x 5 x 3,8 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Tlapková patrola
Věk: Od 3 let
Načítám