Spin Master TECH DECK - Dřevěná rampa s Fingerboardem

Tech Deck Performance Series Shred Pyramid Set napodobuje pocit, který zažijete ve skutečném skateparku. Dvojitá rampa ze skutečného dřeva a fingerboardy jsou vyrobeny s použitím vysoce výkonných dílů pro dokonalou hru.
EAN: 0778988418208
Kód 1: 106063827
979 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Tech Deck Performance Series Shred Pyramid Set napodobuje pocit, který zažijete ve skutečném skateparku. Dvojitá rampa ze skutečného dřeva a fingerboardy jsou vyrobeny s použitím vysoce výkonných dílů pro dokonalou hru. Sklouzněte po kovovém zábradlí a předvádějte triky jako profesionál na Shred Pyramid! Dřevěné prkno umožňuje ještě dokonalejší triky a je vyzdobeno grafikou jedné z nejvýznamnějších skateboardových značek Blind Skateboards. Díky pěnové pásce máte vše pod kontrolou a můžete řádit jako fingerboardový profesionál. Měkká gumová kolečka působí jako opravdový skate a umožňují vám mít své prkno dokonale pod kontrolou. Gumové bushingy dovolují ostřejší zatáčení a nabízejí realističtější zážitek při provádění triků.

Fingerboardy Tech Deck jsou určené pro milovníky skateboardů od 6 let. Předveďte své nejlepší triky na Performance Series Shred Pyramid!

Rozměry balení: 18,4 x 38 x 12 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám