Dvěděti Labyrint se zvířátky

Labyrint na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen se seznamovat s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků.
EAN: 0745604338059
Kód 1: 2D33805
517 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Labyrint na dřevěném podkladu pomáhá dětem nejen se seznamovat s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků. Díky dostatečnému množství těchto rozmanitých korálků, mezi kterými najdete roztomilé zvířecí kamarády, lze hračku využít i k edukativní hře a pomalu u naších ratolestí vytvářet pozitivní vztah k učení a počtům.  

Hlavní vlastnosti:

  • Skvělý úvod do světa počtů

  • Rozvíjí jemnou motoriku

  • Zlepšuje obratnost a koncentraci

Parametry:

  • Materiál: FSC dřevo

  • Rozměry balení: 25 x 21,5 x 23 cm

  • Váha: 1,20 kg

  • Věk: 18m+

Česká rodinná společnost Dvěděti.cz vznikla roku 2010, hlavní myšlenkou bylo pomoci rodičům obohatit dětský svět o smysluplné dřevěné hračky. Zakladatelé Radim a Marie se s obrovskou chutí a odevzdáním srdcí vrhli do rodinného projektu, díky podané ruce ostatních hračkářů se jim podařilo v online světě přiblížit českým a slovenským zákazníkům nejen místní, ale především renomované evropské výrobce. Díky velkému zájmu zákazníků o tyto kvalitní produkty se tak firma Dvěděti.cz stala hrdým výhradním dovozcem a distributorem britských, francouzských, německých a dalších značek pro český a slovenský trh. Později vytvořili i svou vlastní značku Dvěděti.

Nabízí více než 10.000 druhů aktivních položek, převážně dřevěných hraček, jako jsou edukativní a motorické hračky pro nejmenší, chodítka a odrážedla, kostky a stavebnice, domečky pro panenky, kočárky a panenky, prodejní stánky, auta a vláčkodráhy, kreativní hry a školní pomůcky, puzzle a 3D puzzle, modely zvířátek a plyšové hračky, venkovní vybavení hřišť a mnoho dalšího. Nabízené produkty jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost, ekologii a udržitelnost.

Balení: 1 ks
Věk: Od 18 měsíců
Načítám