Spin Master HARRY POTTER - Sběratelské hůlky čarodějů s podstavcem - 2A

Zažijte kouzlo Harryho Pottera s hůlkami Wizarding World Magical Collector Wands ze série Magical Creatures!
EAN: 0778988495315
Kód 1: 106068013
419 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Zažijte kouzlo Harryho Pottera s hůlkami Wizarding World Magical Collector Wands ze série Magical Creatures! Tyto tajemné sběratelské předměty ze série Harry Potter jsou nepostradatelné pro všechny fanoušky a sběratele. Stejně jako ve filmech platí, že hůlka si vybírá svého čaroděje!

Uvnitř neprůhledné krabičky je jako překvapení schovaná 30 cm hůlka s kovově zlatým podstavcem se znakem Bradavic a kovovým doplňkem jedinečným pro danou postavu. Každá replika kouzelnické hůlky obsahuje autentické detaily a je dole zatížená, aby byla ideální pro hraní příběhů. Přehrajte si své oblíbené scény a vykouzlete svá oblíbená kouzla! Svou hůlku můžete vystavit v luxusním obalu nebo ji svisle či vodorovně umístit na stojánek.

Jedinečný kovový doplněk s tématem Magical Creatures sedne přímo na základnu – objevte Hedviku s Harryho hůlkou, Křivonožku s Hermioninou hůlkou, trpaslenku Arnolda s Ginnyinou hůlkou, žabáka Trevora s Nevillovou a řadu dalších! Rozšiřte svůj kouzelnický svět o hůlky Magical Collector Wands z každé série, včetně hůlky Harryho Pottera, Hermiony Grangerové, Rona Weasleyho, Brumbála, Voldemorta a dalších postav (prodávají se zvlášť)!

Hračky ze série Wizarding World Harry Potter jsou nezbytným dárkem pro fanoušky a pro děti, které mají rády sběratelské předměty, kouzelné hůlky, akční figurky a doplňky k nim. Sběratelské kouzelné hůlky Magical Collector Wand jsou skvělým překvapivým dárkem k narozeninám i Vánocům nebo ideální radostí při jakékoliv příležitosti. Objevte svět kouzel s hůlkami Wizarding World Magical Collector Wands ze série Magical Creatures!

Rozměry balení: 35,5 x 7 x 5,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Věk: Od 14 let
Načítám