Spin Master BAKUGAN - Speciální útok S6

Užijte si svět bojovníků Bakugan jako nikdy předtím s úplně novým přizpůsobitelným Bakuganem se speciálním útokem. Vytvářejte různé kombinace a bojujte se svými oblíbenými postavami ze seriálu, abyste se stali nejlepšími bojovníky Bakugan.
Zboží je dodáváno v asortu. Chcete-li konkrétní variantu, napište nám to při objednávce do poznámky.
EAN: 0778988459591
Kód 1: 106066715
319 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Užijte si svět bojovníků Bakugan jako nikdy předtím s úplně novým přizpůsobitelným Bakuganem se speciálním útokem. Vytvářejte různé kombinace a bojujte se svými oblíbenými postavami ze seriálu, abyste se stali nejlepšími bojovníky Bakugan. Kombinujte své Bakugany a připravte se na bitvu. Pomocí tažného lana XL můžete Bakugana roztočit nebo převalit na kartu brány a sledovat jeho proměnu pomocí legendárních otevíracích transformací. Pomocí karet postav a speciálních útoků získáte nové statistiky a zvýšíte si herní úroveň.

Bakugan přináší nové i známé postavy, úžasné detaily a nové klany Bakuganů pro úžasné vyprávění příběhů a strategické bitvy. Každý Bakugan obsahuje speciální kód, který lze použít v online hře Roblox pro nové způsoby hraní a interakce. Vylepšete si herní strategii pomocí balíčků Bojová aréna a Trénovací balíček (každý se prodává samostatně). Přidejte všechny zbrusu nové hračky Bakugan včetně bitevních a startovních balíčků (každý se prodává samostatně) mezi své oblíbené sběratelské předměty. Použijte Baku-tin (prodává se samostatně) jako dokonalý úložný prostor na své hračky a všechny své nelítostné bojovníky Bakugan i karty na další bitvu Bakuganů. Zapojte se do zábavy a dobrodružství se zbrusu novým Bakuganem se speciálním útokem.

  • Mix druhů

  • Rozměry balení: 20 x 12,5 x 3 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Bakugan
Věk: Od 6 let
Načítám