Tip
Doprava zdarma

Acra Dětské kolo 16" Dino 164 bílo-růžové

Dětské kolo Dino Bikes se vyznačuje propracovaným designem s doplňky - košíček a nosič na panenku. Velkou výhodou všech našich kol italské výroby je, že jsou seřízená pro provoz a na 95% smontovaná. Zbývá pouze nasadit řidítka, sedlo a…

Kód 1: 05-CSK5164-BR
2 699 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Dětské kolo Dino Bikes se vyznačuje propracovaným designem s doplňky - košíček a nosič na panenku. Dětské kolo Dino Bikes se vyznačuje propracovaným designem s doplňky - košíček a nosič na panenku. Velkou výhodou všech našich kol italské výroby je, že jsou seřízená pro provoz na 95% smontovaná. Zbývá pouze nasadit řidítka, sedlo a připevnit případně blatníčky (pokud jsou součástí je kola).

Kolo má ocelové ráfky 16" (palců = 41cm), nafukovací pláště, volnoběh, bezpečnostní koncovku řidítek, přídavná balanční kolečka. Je doporučené na výšku postavy 107 - 138 cm. Minimální výška sedla od země je 50 cm, maximální cca 61 cm. Kolo je vyrobeno s odlehčeným vyztuženým rámem z HiTech oceli, doporučené je pro pro děti od 5 - 6 let, nosnost kola je 45 kg. Kolo má 2 přední a zadní čelisťovou brzdu. Hmotnost 9,4 kg.

Kolo je vyrobeno v EU a má veškeré bezpečností certifikáty. Kolo je balené v bílé potištěné krabici.

 

Velikost kol:16"
Načítám