Teifoc Stavebnice Teifoc - Vodní mlýn

Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit…

EAN: 8594877035743
Kód 1: T4030-3574
Kód 2: 3574SME
465 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Stavebnice z pravých pálených cihel. Z této stavebnice lze postavit minimálně jeden model. Ostatní je odvislé pouze na Vaší fantazii a dovednosti. Vhodné pro začátečníky a děti. 

Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si vodní mlýn, popřípadě pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou stavbu, namočte původní stavbu na 1 - 2 hodin do vody, malta se rozpustí a cihly jsou opět připraveny na další stavbu.

Stavebnice Teifoc je jedinečný systém sestavování a hraní, který využívá skutečné opakovaně použitelné cihly k vytvoření zábavných a propracovaných staveb a výtvorů. Cihly jsou vyrobeny z pálené hlíny a jsou zcela bezpečné pro dětskou zábavu. Každá sada Teifoc obsahuje jeden nebo více stavebních plánů, ale můžete se nechat inspirovat svou fantazií. Malta je směs písku a kukuřice. Chcete-li vytvořit nový model, jednoduše namočte stávající stavbu do vody, vysušte cihly a můžete znovu stavět. Je to velmi snadné.

Stavebnice obsahuje : základní desku, maltu, zednickou lžíci, dřevěné kolo,cihly, stavební plán

Vše je vyrobeno z přírodních materiál.

Rozměry výrobku: 35,1 x 29,2 x 4,7 cm

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let

Stavebnice Teifoc

Načítám