Teifoc Stavebnice Teifoc - Domek Horses

Stavebnice z pravých pálených cihel. Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit…

EAN: 8594877035675
Kód 1: T1021-3567
289 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Stavebnice z pravých pálených cihel.

Stavění staveb z věrných kopií skutečných cihel a malty. Zažijte pocity velkých stavitelů a postavte si svoji pevnost či rodinný dům. Stavebnice lze mezi sebou vzájemně kombinovat. Pokud chcete postavit novou stavbu, namočte původní stavbu na 1 - 2 hodin do vody, malta se rozpustí a cihly jsou opět připraveny na další stavbu.

Malí stavitelé budou milovat výstavbu miniaturního domu pro svého koníka. Skvělý doplněk k libovolné stavebnici Teifoc. Konstrukční stavebnice Teifoc Koník obsahuje reálné, opakovaně použitelné miniaturní cihly. Pomocí stavební podložky a bezpečného a rozpustného písku a malty na bázi kukuřice mohou malí stavitelé vytvářet jedinečné hrady a krajiny. Chcete-li vytvořit nový model, jednoduše namočte stávající stavbu ve vodě, vysušte cihly a můžete znovu stavět. Je to velmi snadné. 

Stavebnice obsahuje : stavební návod, podložku, maltu, cihličky, hladítko, koníka,

Vše je vyrobeno z přírodních materiálů.

Rozměry výrobku: 17,8 x 14,7 x 7,9 cm

 

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let

Stavebnice Teifoc

Načítám