Spacerail Stavebnice Spacerail Level 4 - 26 000 mm

Spacerail je unikátní stavebnice, která rozvíjí tvořivost a je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Stavebnice Spacerail spočívá v tom, že stavíte horskou dráhu, ve které poté jezdí kulička. Spacerail umožňuje stavě různé lopingy, spirály,…

Kód 1: 231-4
799 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Spacerail je unikátní stavebnice, která rozvíjí tvořivost a je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Stavebnice Spacerail spočívá v tom, že stavíte horskou dráhu, ve které poté jezdí kulička. Spacerail umožňuje stavě různé lopingy, spirály, skokánky a mnohem více! Veškeré stavebnice Spacerail obsahují český, podrobně ilustrovaný návod.

Spacerail je stavebnice, která se skláda z různých stojanů, kolejí, výhybek a výtahů. Z těchto součástek umožňuje Spacerail postavit nespočet různých drah. Spacerail vám nedává žádné limity, takže si můžete stavebnici postavit přesně tak, jak chcete. Díky automatickému výtahu, stačí Spacerail po složení jenom zapnout a můžete dlouhé hodiny sledovat, jak se v něm prohání jedna nebo více kuliček.

Spacerail není nijak limitován a můžete bez problémů spojit více drah do sebe. Díky tomu můžete ze stavebnice Spacerail udělat opravdové umění! Stavebnice je určena pro děti od 15 let. Spacerail je rozdělen do několika úrovní podle obtížnosti (level 1 - level 8).

Spacerail Level 4 je pokročilou úrovní unikátní stavebnice Spacerail a je vhodná pro zkušenější stavitele. Chcete-li se stát stavitelem neuvěřitelné horské dráhy, ve které se prohání jedna nebo více kuliček, tak je stavebnice Spacerail určená právě pro vás. Spacerail Level 4 je vybaven i výtahem, takže v něm mohou kuličky řádit bez nutnosti vašeho zásahu. Spacerail Level 4 obsahuje kromě základních součástek i různé další zpestřovací prvky, jako výhybky, přepouštědla apod.

Spacerail Level 4 obsahuje:
- 26 metrů kolejí
- přes 100 různých součástek
- 30 cm vysoký automatický výtah (na baterii typu C - "buřt")
- 4 kovové kuličky
- ilustrovaný český návod

Spacerail 4 je možné zkombinovat s dalšími stavebnicemi, a postavit tak ještě lepší dráhu.

Jak Spacerail Level 4 sestavit?
Veškeré stavebnice Spacerail Level 4 (i ostatní levely) obsahují přehledný ilustrovaný český návod, díky kterému stavebnici jednoduše složíte. Návod obsahuje podrobný popis pro sestavení jedné konkrétní dráhy. Pokud vám však tato dráha nebude vyhovovat, můžete si svůj Spacerail složit jinak, přesně podle svých představ.


Délka trati: 26 000 mm
Velikost po složení: 72 x 34 x 36 (cm)

Balení: 1 ks
Věk: Od 15 let
Načítám