Acra Dětské kolo Dino bikes 16" - ČERVENÉ

Dětské kolo Dino Bikes se vyznačuje propracovaným designem dávajícím kolu sportovní vzhled. Kolo má plastové ráfky 16" (palců = 41 cm), nafukovací pláště, volnoběh, bezpečnostní koncovku řidítek, přídavná balanční kolečka. Je doporučené na…

EAN: 8006817163084
Kód 1: 05-CSK5163-CRV
2 865 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Dětské kolo Dino Bikes se vyznačuje propracovaným designem dávajícím kolu sportovní vzhled. Kolo má plastové ráfky 16" (palců = 41 cm), nafukovací pláště, volnoběh, bezpečnostní koncovku řidítek, přídavná balanční kolečka. Je doporučené na výšku postavy 107 - 138 cm. Kolo je vyrobeno s odlehčeným vyztuženým rámem z HiTech oceli, doporučené je pro děti od 5 do 6 let, nosnost kola je 45 kg. Kolo má přední a zadní čelisťovou brzdu. Hmotnost 9,3 kg. Kolo je vyrobeno v EU a má veškeré bezpečností certifikáty. Kolo je k dispozici v barvě ČERVENÉ, viz foto (* na fotografii, je vyobrazeno kolo s 14" koly) a je balené v bílé potištěné krabici.

V případě zájmu zasíláme i smontované a seřízené kolo (bez poplatku). Chcete-li zaslat smontované kolo, napište to prosím do poznámky.

 

U smontovaného kola se může doba dodání prodloužit o jeden den.

Velikost kol: 16"
Načítám