BIGJIGS Sada Burger a hranolky

Připravte si vynikající burger a hranolky s nápaditou sadou, která obsahuje všechno potřebné pro přípravu, zabalení a servírování!
EAN: 691621850244
Kód 1: BJ37024
637 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Připravte si vynikající burger a hranolky s nápaditou sadou, která obsahuje všechno potřebné pro přípravu, zabalení a servírování! Poskládejte si vlastní hamburger s oblíbenými přísadami, dochuťte, přidejte hranolky, nápoj a je hotovo. V sadě také najdete krabičku na hranolky, kelímek, menu s různými burgery, ubrousky a krabičku, pokud byste si chtěli oběd vzít s sebou. 

Dřevěné hračky proměňují chvíle hraní v kreativní kulinářské dobrodružství! Hra na vaření, přípravu a servírování jídel je skvělý způsob, jak podpořit dětskou představivost a jazykové a vypravěčské dovednosti. Skládání burgeru a manipulace s hranolky také pomůže zlepšit zručnost Vašeho dítěte. Sada je vyrobena z prvotřídního a udržitelného dřeva s certifikací FSC a nabarvena netoxickými barvami a laky. Splňuje aktuální evropské bezpečnostní normy.

Hlavní vlastnosti:

  • 48 dílů

  • balení obsahuje housku, náplně, hranolky, nápoj, krabičku s sebou, ubrousky, menu a ochucovadla

  • rozvíjí zručnost

  • podporuje dětskou představivost a jazykové a vypravěčské dovednosti

  • vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně získaných materiálů s certifikací FSC®

  • vhodné od 18 měsíců věku

Parametry: 

  • Materiál: FSC dřevo

  • Počet dílů: 48

  • Váha: 0,60 kg

Značka a certifikát FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn. 

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala pouze výrobou dřevěných puzzle. Majitelé vyráběli vše ručně, s láskou, v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostly, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jihovýchodní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Balení: 1 ks
Věk: Od 18 měsíců
Načítám