LEGO Minions 75582 - Gru a mimoni z kostek

Vydejte se s malými fanoušky mimoňů na vzrušující dobrodružství s Lego stavebnicí Gru a MIMONI z kostek.
EAN: 5702017591483
Kód 1: 2275582
1 149 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Vydejte se s malými fanoušky mimoňů na vzrušující dobrodružství s Lego stavebnicí Gru a MIMONI z kostek. Sada pro děti, které milují hračky Minions. Tato kreativní stavebnice pro děti od 9 let obsahuje figurku Grua, se kterou tančí přisluhovači. Proto je tato herní a výstavní sada perfektním dárkem pro děti a fanoušky filmové série Despicable Me. Velká sestavitelná figurka Gru má klouby na pažích, nohách a prstech. Součástí je také 5 sestavitelných přisluhovačů: Jerry s maracasem a ovocným kloboukem, tajný agent Dave s vysílačkou a vrtulí na hlavě, Beedoo Minion s megafonem, Mel s ukulele a Kevin s jeho prdovým dělem. Minoni stojí na otočné plošině. Když děti roztočí sedícího Miniona, ostatní Minoni tančí kolem svého šéfa! Všichni minioni mohou pohybovat rukama a držet příslušenství. Hlavy jsou také pohyblivé a můžete vyměnit oči, abyste dali postavám různé výrazy obličeje. Můžete odstranit 4 přisluhovače z otočné plošiny a poskytnout dětem další možnosti hry. Děti si mohou postavit figurku Grua se spojenými pažemi, rukama a prsty a také 5 dalších přisluhovačů s výraznými doplňky, pohyblivými hlavami a vyměnitelnými očima. Děti mohou dostat Grua do skvělých pozic a otočit sedícího Mela, aby ostatní přisluhovači tančili kolem svého šéfa. Mezi přesné filmové doplňky patří maracas, ovocný klobouk, hlavová vrtule, rádio, megafon, ukulele a prdové dělo.

  • Model na hraní a vystavování je 28 cm vysoký, 23 cm široký a 16 cm hluboký

  • Počet dílků: 839

Děti si mohou stáhnout aplikaci Lego Builder a získat tak pohlcující zážitek ze stavění. Digitální funkce umožňují otáčet a zvětšovat pohledy 3D modelu, ukládat sady a sledovat postup stavby. Další sady Lego Minions jsou k dispozici samostatně, aby děti s Minions měly ještě více zábavy a umožnily jim sbírat, kombinovat a přetvářet sady mnoha různými způsoby.

Lego kostky a stavebnice splňují ty nejvyšší oborové standardy i kritéria kvality společnosti Lego Group. Díky tomu jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné skládání a rozebírání. Dílky stavebnic z řady Lego Mimoni jsou důkladně testovány, aby se zajistilo, že každý model splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.

Rozměry kusového balení: 28,2 x 26,2 x 9,5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Mimoňové
Počet dílků stavebnice: 839
Věk: Od 9 let
Načítám