Schylling NeeDoh - Mačkací antistresová štěňátka - 3 ks

S Teenie NeeDoh Funky Pup od Schylling si přinesete domů malého kamaráda, který rozptýlí každou špetku stresu. Představujeme vám mačkací antistresová štěňátka, která jsou připravena stát se vašimi nejlepšími přáteli.
EAN: 019649518050
Kód 1: SYFPTND
149 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

S Teenie NeeDoh Funky Pup od Schylling si přinesete domů malého kamaráda, který rozptýlí každou špetku stresu. Představujeme vám mačkací antistresová štěňátka, která jsou připravena stát se vašimi nejlepšími přáteli. Nejde jen o obyčejnou hračku, ale klíč k vaší duševní pohodě. Každé štěňátko z této sady je naplněno speciální super měkkou směsí, navrženou pro maximální uvolnění a zábavu. Jejich roztomilé oči, ohnuté uši a nos vás nejen rozesmějí, ale také pomohou zlepšit soustředění a posílit pozornost. Díky různorodosti osmi barev a stylů, je každé rozbalení balení novým dobrodružstvím.

S více než 150 miliony zhlédnutí na TikTok, tyto mačkací kamarádi jsou uznávaným fenoménem, který zaujal srdce dětí a dospělých po celém světě.  A co víc? Teenie NeeDoh Funky Pup jsou ideální pro malé ruce, což z nich činí dokonalé společníky pro hraní na cestách. Nechte štěňátka, aby rozehnala vaše starosti! Přijměte do svého života tyto mačkací antistresové kamarády a zažijte, jak se vaše starosti rozpouštějí s každým stiskem a mačkáním. 

 • Balení obsahuje 3 kusy štěňátek náhodných barev

 • Cena je uvedena za 1 balení po 3 ks

Hlavní vlastnosti:

 • vhodné pro osoby s ADD, ADHD, OCD, autismem a úzkostí

 • podporuje soustředěnost a pozornost

 • antistresový míček i hračka

 • sada obsahuje 3 kusy štěňátek náhodných barev

 • ideální na cesty

 • vhodné od 3 let

Parametry: 

 • Rozměry balení: 16,9 x 12,5 x 21,49 cm

 • Materiál: jiný materiál

 • Sada: 3 kusy štěňátek náhodných barev

Firma Schylling se již více než 40 let specializuje na výrobu nadčasových produktů. Sídlí v Severním Andoveru, ve státě Massachusetts, v USA. Svou činnost nejprve zahájila produkcí hraček inspirovaných starožitnostmi. Později její nabídku začala tvořit osobitá kolekce inovativních dárků nebo tradičních hraček s nádechem nostalgie, pro děti všech věkových kategorií. Postupně získala za své výrobky mnoho ocenění. Na svých produktech tvrdě pracuje s cílem vždy prorazit, zaujmout a nadchnout svými podmanivými designy všechny obdarované. Stále přitom inovuje historické hračky, mezi kterými najdete především ikonické výrobky z cínu, které jsou důležitou součástí jejího odkazu. Ve firmě Schylling jsou hrdí na své kulturní dědictví, nabízejí hračky vysoké kvality, které jsou bezpečné a kreativní. Mezi jejich nejznámější produktové řady patří například arkádové hry, My Little Pony nebo Lokomotiva Tomáš.

Balení: 1 ks
Typ hry: Cestovní, Pro jednoho
Věk: Od 3 let
Načítám