Schylling Mačkací míček s kuličkami

Cítíte se ve stresu a nervózní? Stačí jen stisknout a poslat stres pryč. Tento stresový míček Vám pomůže uklidnit se a najít vnitřní klid.
EAN: 019649235223
Kód 1: SYSP
185 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Videa

Cítíte se ve stresu a nervózní? Stačí jen stisknout a poslat stres pryč. Tento stresový míček Vám pomůže uklidnit se a najít vnitřní klid. Míček je vyroben z netoxického materiálu, Je vyplněný drobnými kuličkami, můžete ho mačkat, natahovat, jak se Vám líbí, vždy vrátí do původního tvaru. Perfektní způsob, jak si zlepšit náladu. Ideální pro zábavu na cestách nebo jako prostředek proti úzkosti, pomáhá také dětem soustředit se a udržet pozornost. Ideální také jako dárek.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodná pro osoby s ADD, ADHD, OCD, autismem a úzkostí

  • antistresový míček i hračka

  • podporuje soustředěnost a pozornost

  • vyrobeno z netoxického materiálu

  • ideální na cesty

Parametry:

  • Rozměry: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm

  • Materiál: netoxický materiál

  • Váha: 0,14 kg

Firma Schylling se již více než 40 let specializuje na výrobu nadčasových produktů. Sídlí v Severním Andoveru, ve státě Massachusetts, v USA. Svou činnost nejprve zahájila produkcí hraček inspirovaných starožitnostmi. Později její nabídku začala tvořit osobitá kolekce inovativních dárků nebo tradičních hraček s nádechem nostalgie, pro děti všech věkových kategorií. Postupně získala za své výrobky mnoho ocenění. Na svých produktech tvrdě pracuje s cílem vždy prorazit, zaujmout a nadchnout svými podmanivými designy všechny obdarované. Stále přitom inovuje historické hračky, mezi kterými najdete především ikonické výrobky z cínu, které jsou důležitou součástí jejího odkazu. Ve firmě Schylling jsou hrdí na své kulturní dědictví, nabízejí hračky vysoké kvality, které jsou bezpečné a kreativní. Mezi jejich nejznámější produktové řady patří například arkádové hry, My Little Pony nebo Lokomotiva Tomáš.

Balení: 1 ks
Typ hry: Cestovní, Pro jednoho
Věk: Od 3 let

Schylling Squeezy Peezy squishy bead ball

Načítám