LEGO Speed Champions 76923 - Superauto Lamborghini Lambo V12 Vision GT

Děti od 10 let si postaví a vystaví neuvěřitelné vozidlo Lego Speed Champions Superauto Lamborghini Lambo V12 Vision GT.
EAN: 5702017583761
Kód 1: 2276923
Kód 2: 76923LEG
559 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Děti od 10 let si postaví a vystaví neuvěřitelné vozidlo Lego Speed Champions Superauto Lamborghini Lambo V12 Vision GT. Futuristické auto Lamborghini pro děti a fanoušky videoher přináší řadu jedinečných designových prvků slavného virtuálního modelu, který se objevil ve videoherní sérii Gran Turismo. Model vozidla Lego má proslulou elegantní karoserii, kokpit, který se otevírá zvednutím čelního skla a kapoty, dělené zadní křídlo, šestiúhelníkové prvky na ráfcích kol, dvojitý výfuk, loga Gran Turismo a zadní světla ve tvaru písmene Y. Součástí sběratelského modelu auta je také minifigurka řidiče s helmou, se kterou si děti i fanoušci videoher užijí spoustu napínavých závodů.

Stavebnice Lego Speed Champions umožňují dětem a vášnivým milovníkům aut stavět repliky některých z nejznámějších vozidel na světě.

  • Sestavitelné auto měří přes 3 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm do hloubky

  • Počet dílků: 230

Každou stavebnici auta lze postavit s pomocí tištěného návodu na stavění nebo s aplikací Lego Builder, která vás a vaše dítě provede snadným a intuitivním digitálním stavitelským dobrodružstvím. 

Dílky Lego splňují přísné oborové kvalitativní normy, což znamená, že je lze vždy snadno spojovat a rozpojovat . Kostky a dílky Lego jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že splňují přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 14,1 x 7,2 x 26,2 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 230
Věk: Od 10 let
Načítám