LEGO City 60424 - Čtyřkolka na průzkum džungle – Mise panda červená

Potěšte malé milovníky divoké přírody stavebnicí Lego City Čtyřkolka na průzkum džungle – mise panda červená pro děti od 6 let.
EAN: 5702017585222
Kód 1: 2260424
Kód 2: 60424LEG
209 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Potěšte malé milovníky divoké přírody stavebnicí Lego City Čtyřkolka na průzkum džungle – mise panda červená pro děti od 6 let. Malí stavitelé se připojí k neohroženému průzkumníkovi na čtyřkolce a užijí si napínavá dobrodružství v džungli. Součástí této stavebnici je také scéna v džungli, minifigurka průzkumníka a figurka pandy červené pro nápadité hraní a vyprávění příběhů. Děti si mohou nejprve postavit skvělý model a poté doprovázet průzkumníka na jeho čtyřkolce na vzrušující dobrodružství do divočiny. Tato herní sada obsahuje skvělé doplňky pro hraní rolí, včetně kompasu, rádia, fotoaparátu a tištěného prvku mapy.

  • Čtyřkolka je 5 cm vysoká, 9 cm dlouhá a 5 cm široká

  • Počet dílků: 92

Součástí této hračky Lego s motivem džungle je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci Lego Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení. Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. Stavebnice Lego City představují skvělé vánoční nebo narozeninové dárky pro děti a součástí jsou parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují nápadité hraní bez hranic.

Děti mohou tuto stavebnici Lego City kombinovat s dalšími stavebnicemi z řady Lego City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 14 x 15,7 x 4,5 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 92
Věk: Od 6 let
Načítám