LEGO City 60421 - Zábavní park Robotický svět

Malí fanoušci videoher a zábavních parků si zamilují tento funkční model horské dráhy. Dobrodružná stavebnice Lego City Zábavní park Robotický svět je plná detailů, které stavitele inspirují k hodinám nápaditého hraní.
EAN: 5702017587257
Kód 1: 2260421
Kód 2: 60421LEG
2 099 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Malí fanoušci videoher a zábavních parků si zamilují tento funkční model horské dráhy. Dobrodružná stavebnice Lego City Zábavní park Robotický svět je plná detailů, které stavitele inspirují k hodinám nápaditého hraní. Děti s vlakem se třemi vozíky prosviští futuristickým prostředím s motivem videoher, ve kterém najdou hernu s konzolemi, arénu na e-sporty, bar s ledovou tříští a spoustu dalších detailů. Součástí stavebnice je také pohyblivý robotický oblek a 8 minifigurek pro hraní na postavy a vyprávění příběhů. Sada obsahuje funkční horskou dráhu se 3 auty, pohyblivého robota se sedadlem pro minifigurku a arkádu s videoherními konzolemi. Tento model horské dráhy také obsahuje 3 mobilní telefony, selfie tyč, 2 rozbředlé zmrzlinové poháry, 2 ovladače videoher a vítěznou trofej pro spoustu vzrušujících her na hrdiny.

  • Horská dráha je 25 cm vysoká, 54 cm široká a 27 cm hluboká

  • Počet dílků: 986

Součástí této kreativní stavebnice je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci Lego Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení. Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. Ve stavebnicích z řady Lego City na vás čekají parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují hraní bez hranic.

Děti mohou tuto stavebnici Lego City kombinovat s dalšími sadami z řady LEGO City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 28,2 x 54 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 986
Věk: Od 8 let
Načítám