LEGO City 60407 - Červený dvoupodlažní vyhlídkový autobus

Vydejte se s dětmi na zábavnou projížďku městem se stavebnicí Lego City Červený dvoupodlažní vyhlídkový autobus pro stavitele od 7 let.
EAN: 5702017582894
Kód 1: 2260407
Kód 2: 60407LEG
609 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Vydejte se s dětmi na zábavnou projížďku městem se stavebnicí Lego City Červený dvoupodlažní vyhlídkový autobus pro stavitele od 7 let. Děti mohou otáčet nápis s destinacemi, vyzvednout čekající cestující a usadit je na spodní palubu nebo na vyhlídkovou palubu pod širým nebem. Tento model známého vozidla se skvěle hodí na výstavku, obsahuje 5 minifigurek, včetně miminka s kočárkem, a můžete se s ním těšit na kreativní hraní a vyprávění příběhů. Kromě autobusu obsahuje tato sada také příslušenství pro minifigurky Lego pro hraní rolí, jako je mikrofon, smartphone a fotoaparát.

  • Dvoupatrový autobus je 11 cm vysoký, 21 cm dlouhý a 6 cm široký

  • Počet dílků: 384

Součástí této stavebnice Lego City s červeným autobusem je podrobný tištěný návod na stavění a 3D pokyny v aplikaci Lego Builder, což je digitální průvodce stavěním s intuitivními nástroji přibližování a otáčení. Umožní jim prohlížet si modely ze všech úhlů, zatímco na nich pracují. Stavebnice Lego City představují skvělé vánoční nebo narozeninové dárky pro děti a součástí jsou parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy, které inspirují nápadité hraní bez hranic.

Děti mohou tuto stavebnici autobusu Lego City kombinovat s dalšími stavebnicemi z řady Lego City (prodávají se samostatně) a rozšířit si tak svět herních možností. 

Již od roku 1958 splňují všechny kostky Lego striktní oborové standardy, díky čemuž jsou konzistentní, kompatibilní a zaručují zábavné hraní. Kostky a dílky Lego splňují striktní globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 22 x 26,2 x 7,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 384
Věk: Od 7 let
Načítám