LEGO Star Wars 75380 - Závody kluzáků v Mos Espa – diorama

Zachyťte strhující okamžik se stavebnicí Lego Star Wars Závod kluzáků v Mos Espa – diorama pro dospělé.
EAN: 5702017584386
Kód 1: 2275380
Kód 2: 75380LEG
1 739 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Zachyťte strhující okamžik se stavebnicí Lego Star Wars Závod kluzáků v Mos Espa – diorama pro dospělé. S touto sběratelskou stavebnicí probudíte svou Sílu a z kostek postavíte scénu, ve které se Anakin Skywalker ve filmu Star Wars: Skrytá hrozba řítí skrz Obloukový kaňon a pronásleduje svého protivníka Sebulbu. Úchvatný model doplňuje cedulka s radou Qui-Gon Jinna („Pamatuj. Soustřeď se na přítomnost. Musíš cítit. Věř instinktu.“) a kostka k oslavě 25. výročí LEGO Star Wars.

  • Tento model Lego Star Wars měří přes 12 cm na výšku, 30 cm na šířku a 14 cm do hloubky

  • Počet dílků: 718

Vychutnejte si kreativní stavitelský zážitek aplikací Lego Builder, která vám umožňuje během stavění přibližovat a otáčet digitální verzi modelu ve 3D a spoustu dalšího Tento model je součástí řady stavebnic Lego Star Wars pro dospělé, ve které najdete další sestavitelná dioramata velkolepých scén, a představuje skvělý dárek nejen pro vás, ale i další dospělé fanoušky Star Wars.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 38,2 x 26,2 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Star Wars
Počet dílků stavebnice: 718
Věk: Od 18 let
Načítám