Ravensburger EXIT Puzzle - The Circle: Ravensburg 1883 - 919 dílků

Koncept únikové hry je nyní k dostání jako 2D Puzzle. Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání unikátního konceptu trilogie EXIT Puzzle - Ravensburg s motivem Ravensburgu v roce 1883 od společnosti Ravensburger. 
EAN: 4005556174478
Kód 1: 2417447
449 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt

Koncept únikové hry je nyní k dostání jako 2D Puzzle. Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání unikátního konceptu trilogie EXIT Puzzle - Ravensburg s motivem Ravensburgu v roce 1883 od společnosti Ravensburger.

Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás čekají úkoly k vyřešení únikové hry. Dokážete rozluštit symboly a vyřešit hádanku? EXIT Puzzle - The Circle vám přináší napínavé hlavolamy zakomponované ve vzrušující misi. Jakmile je zábava se skládáním puzzle hotová, je čas pustit se do práce a mise EXIT začíná. EXIT Puzzle - The Circle přichází s novým konceptem záhad: součástí puzzle jsou speciální nástroje a čeká tu na vás větší výzva a více hádanek.

Zábavná sběratelská edice díky tajemství, které je protnuté celou sérií 3 motivů - Ravensburg v roce 1683, 1883 a 2083. Když jste dnes ráno vybírali poštu ze schránky, nikdy by vás nenapadlo, jaké velké dobrodružství na vás čeká. Kromě několika dopisů a nejrůznějších reklam tam byla také malá červená obálka bez zpáteční adresy adresovaná přímo vám. Na okamžik se podivíte a otevřete ji. Uvnitř je jen malá červená kartička s následujícím textem: Pozvánka Místo: Slavnostní místnost ve Veitsburgu v Ravensburgu. Čas: příští pátek v 19:00 - "Přijďte sami!" - ... Bohužel se vašemu předchůdci při jeho poslední cestě stalo strašné neštěstí. Když při zpáteční cestě procházel portálem, nástroj, který zjišťuje a opravuje chyby, entopismator, mu vyklouzl z ruky a rozlomil se na tři kusy. Portál byl však stále aktivní, a tak tyto tři kusy zmizely v prostoru a čase. Vaším prvním úkolem je nyní tyto kousky najít a složit je zpět dohromady. Projděte portálem a vstupte do dané doby. Zda do minulosti, nebo do budoucnosti, to určuje portál. Pospěšte si, protože svět je v nebezpečí!" 

  • Počet dílků: 919

  • Obtížnost: 3

  • Rozměry složeného obrázku: 50 x 64 cm

  • Rozměry balení: 27 x 27 x 6 cm

Balení: 1 ks
Motivy: Ostatní
Obtížnost: Level ***
Počet dílků: 601 - 999 dílků
Rozměry: 50 x 64 cm
Typ hry: Logické
Typ puzzle: 2D
Věk: Od 14 let
Načítám