Ravensburger 3D Puzzle-Ball - Svítící globus: Hvězdná obloha - 180 dílků

Objevujte noční oblohu s naším glóbusem - bez ohledu na denní dobu! Toužíte znát polohu hvězd? Pak zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a sestavte si svítící model hvězdného glóbu znázorňující hvězdnou noční oblohu plnou souhvězdí.
EAN: 4005556115440
Kód 1: 2411544
1 015 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Objevujte noční oblohu s naším glóbusem - bez ohledu na denní dobu! Toužíte znát polohu hvězd? Pak zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a sestavte si svítící model hvězdného glóbu znázorňující hvězdnou noční oblohu plnou souhvězdí. Jakmile poskládáte 180 dílků puzzle, můžete objevit nespočet souhvězdí a také dvanáct znamení zvěrokruhu. Hvězdná obloha na dosah ruky potěší každého fanouška astronomie.

Speciální vychytávka: Velká medvědice, Blíženci, Lev a další souhvězdí díky fosforeskujícímu materiálu ve tmě svítí! Hvězdný globus se tak promění v atmosférickou dekoraci a vaši vlastní malou domácí hvězdnou oblohu!

Dílky do sebe perfektně zapadají díky patentované technologii EasyClick a složený model tak perfektně drží pohromadě bez potřeby lepení. Svítící globus bude také sloužit jako praktický světelný prvek vydávající příjemné měkké světlo.

  • Počet dílků: 180

  • Rozměry puzzle-ballu: 20 x 20

  • Výška: 24 cm

  • Rozměry balení: 27 x 27 x 8 cm

Balení: 1 ks
Motivy: Vesmír
Počet dílků: 100 - 299 dílků
Typ puzzle: 3D puzzle a netradiční tvary, Svítící, Puzzleball
Věk: Od 6 let
Načítám