KUBIsport Nafukovací karimatka - červená

Tato nafukovací karimatka s integrovaným nafukovacím polštářkem představuje ideální volbu pro turisty, kteří hledají lehké a zároveň pohodlné řešení pro spaní v přírodě.
EAN: 8595727405808
Kód 1: 05-L48K-CRV
625 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Tato nafukovací karimatka s integrovaným nafukovacím polštářkem představuje ideální volbu pro turisty, kteří hledají lehké a zároveň pohodlné řešení pro spaní v přírodě. S použitím kvalitního 40D nylonu a vnitřním PU potahem nabízí karimatka odolnost a spolehlivost, které jsou klíčové pro náročné podmínky outdoorových dobrodružství.

Ve složeném stavu je karimatka extrémně kompaktní, s délkou 25 cm a průměrem 9 cm, přičemž hmotnost celého systému je pouze 450 g. Tato lehkost a skladnost ji činí ideálním společníkem na dlouhé treky, kde každý gram na zádech se počítá.

Díky své tloušťce 5 cm a rozměrům 188 x 55 cm poskytuje karimatka vynikající pohodlí a izolaci od země, což je zárukou klidného spánku. Nafukovací komory a polštářek umožňují uživatelům nastavit tuhost podložky a výšku polštáře dle osobních preferencí, což přináší další vrstvu komfortu.

Tepelný odpor R 1,95 m²·K/W zajišťuje, že karimatka udrží teplotu těla a poskytne dostatečnou izolaci i v chladnějších podmínkách. Výhody této karimatky oproti tradičním modelům jsou evidentní, nabízí nejen větší pohodlí a lepší izolaci, ale také významnou úsporu místa a snížení hmotnosti břemene. 

Důležité specifikace:

  • Materiál: 40D nylon s PU potahem uvnitř

  • Skládací rozměry: délka 25 cm, průměr 9 cm

  • Hmotnost: 450 g

  • Tloušťka: 5 cm

  • Rozměry: 188 x 55 cm

  • Tepelný odpor (R-value): 1,95 m²·K/W

  • Barva: červená

Tato karimatka je dokonalým spojením výkonu, pohodlí a praktičnosti, vhodná pro všechny, kdo hledají kvalitní podložku pro odpočinek na turistických cestách či při kempování.

Balení: 1 ks
Načítám