KUBIsport Nafukovací karimatka - šedá

Tato vysoce účinná nafukovací podložka na spaní s integrovaným polštářem je vynikající volbou pro dobrodruhy, kteří si cení kompaktnosti a nízké hmotnosti vybavení, aniž by to bylo na úkor pohodlí.
EAN: 8595727405792
Kód 1: 05-L48K
660 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Tato vysoce účinná nafukovací podložka na spaní s integrovaným polštářem je vynikající volbou pro dobrodruhy, kteří si cení kompaktnosti a nízké hmotnosti vybavení, aniž by to bylo na úkor pohodlí. Je vyrobena z odolného nylonu 40D s PU zátěrem uvnitř, což zaručuje trvanlivost a voděodolnost, takže je vhodná do rozmanitých outdoorových podmínek. 

Díky působivě malým rozměrům ve sbaleném stavu, pouhým 25 cm na délku a 9 cm v průměru, a hmotnosti přibližně 450 g je navržen tak, aby v batohu zabíral minimum místa a zároveň poskytoval pohodlnou plochu pro odpočinek díky nafukovacímu polštáři a komorám podporujícím tělo. Velký ventil vybavený jednosměrnou membránou usnadňuje rychlé nafouknutí, a to buď ústy, nebo velkoobjemovou pumpou, která se obvykle používá u nafukovacích zařízení, jako jsou bazény nebo čluny. 

Podložka o tloušťce 5 cm a rozměrech 188 x 55 cm nabízí obdélníkovou spací plochu, která poskytuje dostatečné odpružení a izolaci od země s hodnotou R 1,95 m²-K/W, což zvyšuje její vhodnost pro použití v různých prostředích. Její konstrukce, která klade důraz na přenosnost a pohodlí, poskytuje oproti tradičním řešením spaní, jako jsou pěnové karimatky nebo objemnější nafukovací matrace, významnou výhodu z hlediska skladovatelnosti a hmotnosti. Zesílený svařovací systém navíc přispívá k lehkosti podložky při zachování jejího pohodlí a strukturální integrity.

Důležité specifikace:

  • Materiál: Materiál: 40D nylon s vnitřní PU vrstvou pro trvanlivost a odolnost proti vodě

  • Velikost balení: 25 cm na délku a 9 cm v průměru pro vynikající přenosnost

  • Hmotnost: přibližně 450 g, což z něj činí ultralehkou volbu pro turisty

  • Tloušťka: 5 cm, která nabízí značné odpružení

  • Rozměry: rozměry: 188 x 55 cm, což poskytuje pohodlnou plochu na spaní

  • Tepelný odpor (hodnota R): 1,95 m²-K/W, což zajišťuje dostatečnou izolaci

  • Zatížitelnost: nosnost: až 120 kg, což vyhovuje širokému spektru uživatelů

  • Barva: není specifikována, ale je navržena s ohledem na funkčnost

Tato nafukovací spací podložka je příkladnou volbou pro outdoorové nadšence, kteří u svého vybavení upřednostňují kombinaci pohodlí, odolnosti a efektivity. Její konstrukce zaručuje, že si můžete užít klidný spánek, ať už vás vaše dobrodružství zavede kamkoli, bez zátěže těžkého nebo objemného vybavení.

Balení: 1 ks
Načítám