KUBIsport Samonafukovací karimatka potažená - hnědá

Tato samonafukovací karimatka s integrovaným nafukovacím polštářkem představuje vynikající řešení pro kempování, poskytující nejen pohodlí a podporu, ale také příjemný dotek díky povrchu potaženému mikrovláknem.
EAN: 8595727405754
Kód 1: 05-L45K
735 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka s integrovaným nafukovacím polštářkem představuje vynikající řešení pro kempování, poskytující nejen pohodlí a podporu, ale také příjemný dotek díky povrchu potaženému mikrovláknem. Její rozměry 200 x 66 cm a tloušťka 5 cm zajišťují, že i větší osoby si mohou užít komfortní spánek bez kontaktu s tvrdým a chladným povrchem země.

Snadná příprava na spaní je zajištěna jednoduchým povolením ventilu, díky čemuž se karimatka nafoukne během přibližně pěti minut. Pro ty, kteří preferují pevnější podložku, nabízí možnost manuálního dofouknutí pro dosažení optimální tuhosti. Inovativní design a materiál karimatky zajistí, že se pěna uvnitř roztáhne po prvních použitích, což umožňuje snadnější nafukování v budoucnu.

S tepelným koeficientem R-value 3,9 m²·K/W karimatka poskytuje vynikající izolaci, což je zásadní pro teplý a pohodlný odpočinek v chladnějších podmínkách. Díky hmotnosti 1,6 kg a balení do roličky o rozměrech 68 cm na délku a 15 cm v průměru je tento výrobek snadno přenosný, což ho činí ideálním pro turisty a kempování, kde hraje klíčovou roli skladnost a nízká hmotnost.

Důležité specifikace:

  • Materiál: příjemné mikrovlákno na celém povrchu, včetně polštářku

  • Rozměry: 200 x 66 x 5 cm

  • Tepelný koeficient R-value: 3,9 m²·K/W

  • Skládací rozměry: délka 68 cm, průměr 15 cm

  • Hmotnost: 1,6 kg

  • Nosnost: do 120 kg

  • Barva: hnědá

Tato karimatka nabízí kombinaci pohodlí, praktičnosti a odolnosti, což je dělá ideálním řešením pro každého, kdo hledá kvalitní podložku pro spaní na svých outdoorových dobrodružstvích.

Balení: 1 ks
Načítám