Tip

KUBIsport Karimatka samonafukovací - 5 cm - extra velikost

Tato samonafukovací karimatka nabízí vynikající řešení pro všechny, kdo hledají pohodlí během kempování nebo outdoorových aktivit.
EAN: 8595727405730
Kód 1: 05-L43K
699 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka nabízí vynikající řešení pro všechny, kdo hledají pohodlí během kempování nebo outdoorových aktivit. Díky svým rozměrům 198 x 62,5 x 5 cm poskytuje dostatek prostoru pro komfortní odpočinek, a to i pro vyšší nebo širší postavy. Tloušťka 5 cm zajišťuje výbornou izolaci od země a komfortní spánek díky vynikající podpoře a měkkosti. 

Jednoduchost použití je zajištěna samonafukovacím mechanismem, který karimatku automaticky nafoukne po povolení ventilu během přibližně pěti minut. V případě potřeby lze karimatku rychleji nafouknout ústy nebo upravit její tuhost dle osobních preferencí. První použití může vyžadovat ruční dofouknutí, aby se interní pěna plně roztáhla, což následně usnadní další nafukování. 

Karimatka má vynikající tepelný koeficient R-value 3,8 m²·K/W, což zajišťuje efektivní izolaci a ochranu před chladem země. Její skladnost a nízká hmotnost s celkovou váhou 1,75 kg a balením o rozměrech 33 cm v délce a 19 cm v průměru činí z karimatky ideálního společníka na cesty. 

Důležité specifikace:

  • Rozměry: 198 x 62,5 x 5 cm

  • Tepelný koeficient R-value: 3,8 m²·K/W

  • Skládací rozměry: délka 33 cm, průměr 19 cm

  • Hmotnost: 1,75 kg

  • Nosnost: do 120 kg

Díky těmto vlastnostem je karimatka skvělou volbou pro kempování, poskytující komfort, skladnost a dlouhou životnost v porovnání s tradičními řešeními jako jsou gumotextilní lehátka nebo klasické karimatky. Její použití je vhodné pro širokou škálu outdoorových aktivit, od kempování po backpacking a trekking.

Balení: 1 ks
Načítám