KUBIsport Karimatka samonafukovací - extra velikost - 7 cm

Tato samonafukovací karimatka poskytuje mimořádný komfort pro všechny milovníky kempování a outdoorových dobrodružství.
EAN: 8595727405723
Kód 1: 05-L42K
785 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka poskytuje mimořádný komfort pro všechny milovníky kempování a outdoorových dobrodružství. Díky své impozantní tloušťce 7 cm a rozměrům 195 x 60 cm nabízí uživatelům mimořádně pohodlné ležení, což z ní činí ideální volbu pro ty, kdo hledají extra komfort během odpočinku v přírodě.

Samonafukovací mechanismus umožňuje karimatce automaticky nafouknout se během přibližně pěti minut jednoduše povolením ventilu, což zjednodušuje její přípravu na noc. Pro ty, kdo preferují pevnější podložku, existuje možnost manuálně upravit tuhost karimatky foukáním ústy. Po prvních použitích může být nutné karimatku dofouknout, aby se vnitřní pěna plně roztáhla, což následně usnadní samonafukování.

S tepelným koeficientem (odporem) R-value 4,3 poskytuje karimatka vynikající izolaci proti chladu země, čímž je zaručen teplý a pohodlný spánek i v chladnějších podmínkách. Navzdory svému robustnímu designu a vysokému komfortu je balení karimatky poměrně úsporné s rozměry 61 cm v délce a 19 cm v průměru, přičemž celková hmotnost karimatky činí 2,20 kg, což je stále přijatelné pro přenášení na kempovacích výletech.

Důležité specifikace:

  • Rozměry: 195 x 60 x 7 cm

  • Tepelný koeficient (odpor) R-value: 4,3

  • Skládací rozměry: délka 61 cm, průměr 19 cm

  • Hmotnost: 2,20 kg

  • Nosnost: do 120 kg

Tato karimatka je vynikající volbou pro ty, kteří hledají optimální spojení pohodlí, praktičnosti a trvanlivosti v jednom produktu. Je ideální pro kempování, backpacking, nebo jakékoli jiné outdoorové aktivity, kde je kvalitní spánek klíčový.

Balení: 1 ks
Načítám