KUBIsport Karimatka samonafukovací - 2,5 cm - modrá

Tato samonafukovací karimatka, doplněná o nafukovací polštářek, je skvělou volbou pro pěší turisty, kteří ocení její malý objem a nízkou hmotnost při zachování vysokého komfortu používání.
EAN: 8595727405648
Kód 1: 05-L33K-MO
395 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka, doplněná o nafukovací polštářek, je skvělou volbou pro pěší turisty, kteří ocení její malý objem a nízkou hmotnost při zachování vysokého komfortu používání. Integrace nafukovacího polštářku nejen zvyšuje pohodlí, ale také umožňuje uživatelům přizpůsobit si výšku polštářku dle osobních potřeb, což je velkou výhodou pro individuální nastavení komfortu během spánku.

Karimatka se snadno nafukuje po povolení ventilu, což zajišťuje, že se během přibližně pěti minut sama nafoukne. Pro urychlení nafukování nebo pro dosažení vyšší tuhosti lze použít ústy. V některých případech může být nutné karimatku při prvních použitích dofouknout, aby se pěnová výplň uvnitř rozšířila na potřebnou tloušťku.

S tloušťkou 2,5 cm a rozměry 186 x 53 cm nabízí karimatka dostatečný prostor a pohodlí pro kvalitní odpočinek. Její tepelný koeficient R-value 2,5 m²·K/W poskytuje dobrou izolaci od chladného povrchu, což je obzvláště užitečné v chladnějším prostředí.

Důležité specifikace:

  • Rozměry: 186 x 53 x 2,5 cm

  • Tepelný koeficient R-value: 2,5 m²·K/W

  • Balení: úsporné, s rozměry 53 cm a průměrem 12 cm

  • Hmotnost: 0,90 kg

  • Nosnost: do 120 kg

  • Barva: modrá

Karimatka představuje ideální kombinaci pohodlí, skladnosti a lehkosti, čímž je perfektním řešením pro všechny, kdo hledají kvalitní a praktickou podložku pro kempování nebo turistiku. Její odolnost a trvanlivost v porovnání s tradičními karimatkami či gumotextilními lehátky ji staví do pozice favorita pro ty, kdo preferují kvalitu a dlouhodobé používání.

Balení: 1 ks
Načítám