KUBIsport Karimatka samonafukovací - 3 cm

Tato samonafukovací karimatka, navržená s ohledem na potřeby milovníků pěší turistiky a kempování, kombinuje malý objem a nízkou hmotnost s vysokým pohodlím při použití.
EAN: 8595727405624
Kód 1: 05-L32K
455 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka, navržená s ohledem na potřeby milovníků pěší turistiky a kempování, kombinuje malý objem a nízkou hmotnost s vysokým pohodlím při použití. Její lehká konstrukce nejen že usnadňuje přenášení, ale také poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro kvalitní odpočinek ve venkovním prostředí. 

S tloušťkou 3 cm a rozměry 186 x 53 cm karimatka poskytuje vynikající izolaci od země, což zajišťuje teplý a pohodlný spánek. Její samonafukovací systém umožňuje snadné a rychlé nafouknutí bez nutnosti použití pumpičky. Pro dosažení větší tuhosti nebo urychlení nafukování je možné použít dech. V počáteční fázi používání může být nutné karimatku dofouknout ústy, aby se interní pěna plně roztáhla a dosáhla své maximální tloušťky a efektivity nafukování. 

Tepelný koeficient R-value 2,9 m²·K/W zajišťuje, že karimatka poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci, která je klíčová pro udržení tepla a pohodlí v chladnějších podmínkách. Díky svým kompaktním rozměrům po sbalení (délka 53 cm a průměr 14 cm) a hmotnosti 1,10 kg je karimatka snadno přenosná a nezabere mnoho místa ve vašem batohu.

Důležité specifikace:

  • Rozměry: 186 x 53 x 3 cm

  • Tepelný koeficient R-value: 2,9 m²·K/W

  • Balení: úsporné, s rozměry 53 cm a průměrem 14 cm

  • Hmotnost: 1,10 kg

  • Nosnost: do 120 kg

Karimatka je ideálním řešením pro ty, kteří hledají dokonalý kompromis mezi nízkou hmotností, malým objemem a vysokým pohodlím. Je vhodná pro různé venkovní aktivity, od kempování po pěší turistiku, a poskytuje spolehlivou a pohodlnou podložku pro spánek v přírodě.

Balení: 1 ks
Načítám