KUBIsport Karimatka samonafukovací - 2,5 cm

Tato samonafukovací karimatka, navržená s ohledem na potřeby pěších turistů, se vyznačuje svým malým objemem a nízkou hmotností, což usnadňuje její přenosnost a zároveň poskytuje vysokou úroveň pohodlí při použití.
EAN: 8595727405617
Kód 1: 05-L31K
399 Kč cena s DPH
Do týdne
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Tato samonafukovací karimatka, navržená s ohledem na potřeby pěších turistů, se vyznačuje svým malým objemem a nízkou hmotností, což usnadňuje její přenosnost a zároveň poskytuje vysokou úroveň pohodlí při použití. S tloušťkou 2,5 cm a rozměry 186 x 53 cm nabízí dostatek prostoru pro pohodlný odpočinek, zatímco její samonafukovací mechanizmus eliminuje potřebu fyzické námahy při přípravě lůžka. Pouhým povolením ventilu karimatka začne nabírat vzduch a během přibližně pěti minut dosáhne plného objemu. Pro ty, kteří preferují pevnější podložku, je možné do karimatky dodatečně fouknout a upravit tak její tuhost. 

Speciálně navržená pěna uvnitř karimatky se při prvním použití může potřebovat rozšířit, což je zajištěno pomocí několika úderů ústy, čímž se zajistí její optimální funkčnost pro další použití. Tento produkt je ideální pro kempování, poskytuje významné výhody oproti gumotextilním lehátkům díky své skladnosti a nízké hmotnosti, a zároveň nabízí pohodlnější ležení a vyšší trvanlivost než tradiční karimatky. 

Důležité specifikace:

  • Rozměry: 186 x 53 x 2,5 cm

  • Tepelný koeficient R-value: 2,6 m²·K/W

  • Balení: úsporné, s rozměry 53 cm a průměrem 11 cm

  • Hmotnost: 0,90 kg

  • Nosnost: až do 120 kg

Tento model karimatky je vynikající volbou pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, praktičnosti a odolnosti v jednom balení. Výstraha k ochraně před přímým slunečním zářením a extrémními teplotami připomíná důležitost správné péče o karimatku, aby byla zachována její dlouhodobá funkčnost a pohodlí.

Balení: 1 ks
Načítám