KUBIsport Masážní válec ROLLER - 33 x 14 cm - zelená

Masážní válec - roller v zelené barvě představuje moderní fitness pomůcku navrženou pro účinnou masáž těla, zlepšení koordinace pohybů a posílení svalů.
EAN: 8595727403996
Kód 1: 05-D85K-ZE
185 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Masážní válec - roller v zelené barvě představuje moderní fitness pomůcku navrženou pro účinnou masáž těla, zlepšení koordinace pohybů a posílení svalů. Jeho konstrukce zahrnuje odolnou nárazuvzdornou polyetylenovou hmotu se ztužujícím polypropylenovým jádrem uprostřed, doplněnou o vrstvu tuhého pěnového polyetylenu. Specifická povrchová struktura s výstupky a prohlubněmi nabízí nejen účinnou masáž při cvičení, ale také podporuje hlubší svalovou stimulaci a uvolnění svalového napětí.

Důležité specifikace:

  • Povrchová struktura: výstupky a prohlubně pro účinnou masáž a stimulaci svalů

  • Materiál: odolná polyetylenová (PE) tuhá pěnová hmota s polypropylenovým jádrem pro vyztužení

  • Rozměry: průměr 14 cm, délka 33 cm

  • Nosnost: maximální nosnost 150 kg zaručuje stabilitu a bezpečnost při použití

  • Využití: zlepšuje stabilitu a koordinaci pohybů, napomáhá uvolnění svalového napětí, podporuje krevní oběh a svalovou regeneraci, vhodný po zraněních

  • Bezpečnost: vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu

  • Použití: ideální pro individuální i skupinové cvičení, včetně jógy, pilates, nebo tréninku bojových umění.

Tento masážní válec je nejen praktickým nástrojem pro fyzickou přípravu a regeneraci, ale také účinnou pomůckou pro prevenci proti bolestem zad a kloubů. Jeho multifunkční využití a schopnost podporovat zdraví a pohodu dělá z něj nezbytný doplněk pro každého, kdo se věnuje aktivnímu životnímu stylu.

Balení: 1 ks
Načítám