KUBIsport Posilovací slider - 1 pár

Posilovací slidery jsou inovativní fitness nástroj, který reaguje na současný trend cvičení zaměřeného na využívání vlastní tělesné hmotnosti. Umožňují efektivní posilování svalů rukou, nohou, břicha a zad.
EAN: 8595727403910
Kód 1: 05-D82K
134 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Posilovací slidery jsou inovativní fitness nástroj, který reaguje na současný trend cvičení zaměřeného na využívání vlastní tělesné hmotnosti. Umožňují efektivní posilování svalů rukou, nohou, břicha a zad. Klíčem k jejich účinnosti je unikátní mechanismus, který spočívá v pohybu končetin v návlecích, jež po podlaze sklouznou, čímž vytváří odpor. Tento proces nejen že zapojuje a posiluje různé svalové skupiny díky proměnlivým cvičebním pozicím, ale také nabízí rozmanité možnosti pro komplexní tělesný trénink.

Důležité specifikace:

  • Tvar: Kulatý, s průměrem 18 cm, pro univerzální použití.

  • Materiál: Vyrobeno z odolného ABS plastu a pěnové hmoty, která při posunu po podlaze vytváří efektivní odpor.

  • Balíček: Obsahuje dva kusy slidery, balené v sáčku s visačkou.

  • Využití: Cvičení zaměřené na posilování a tonizaci rukou, nohou, břišních a zádových svalů.

  • Princip: Posun končetin ve speciálních návlecích po podlaze, vytvářející odpor a umožňující různorodé cvičební pozice pro procvičení různých svalových skupin.

Posilovací slidery jsou tak skvělým doplňkem pro každého, kdo hledá efektivní a variabilní metodu posilování s minimálními požadavky na prostor a vybavení. Jejich použití je intuitivní a nabízí širokou škálu cvičebních variant, což z nich činí ideální volbu pro moderní fitness trénink.

Balení: 1 ks
Načítám